Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Widowiska Kabarety Igor Kwiatkowski „Pół geniusz, pół kretyn”

Igor Kwiatkowski „Pół geniusz, pół kretyn”

Organizator: Adria Art

Igor Kwiatkowski „Pół geniusz, pół kretyn”O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Igor Kwiatkowski od lat zachwyca nas swoimi kreacjami. Zobacz, co artysta przygotował z okazji ostatnich występów z programem „Pół geniusz, pół kretyn”. Igor Kwiatkowski bilety już w sprzedaży.

Igor Kwiatkowski - Pół geniusz, pół kretyn - rejestracja materiału

Igor Kwiatkowski debiutował w kabarecie Paranienormalni, a od kilku lat działa jako solista. W 2020 roku komik zaprezentował publiczności po raz pierwszy program „Pół geniusz, pół kretyn”, który do dziś cieszy się ogromną popularnością.

 

Występy w 2022 roku to ostatnia okazja, by zobaczyć na żywo program „Pół geniusz, pół kretyn”. Podczas show Igor opowie w zaskakujący sposób o codziennych sytuacjach dotyczących każdego z nas.

 

W programie nie zabraknie spraw obyczajowych, potyczek damsko-męskich, życiowych tarapatów męża i ojca czy najświeższych trendów popkultury. Programy Igora Kwiatkowskiego to gwarancja dobrej i inteligentnej zabawy, bez sztuczności i naciągania. Bo Igor z rozbrajającą szczerością mówi o tym, jak jest w życiu każdego faceta, który raz wznosi się na wyżyny geniuszu, aby zaraz potknąć się i zrobić z siebie totalnego kretyna. Występ Igora Kwiatkowskiego 17 grudnia 2022 r. w Warszawie będzie nagrywany. Obecność na wydarzeniu oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na
wykorzystanie wizerunku w materiałach audio i wideo.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też