Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Widowiska Stand-up Szymon Majewski – Kto panu to zrobił?

Szymon Majewski – Kto panu to zrobił?

22.06.2024 Poznań

Organizator: Adria Art

Szymon Majewski – Kto panu to zrobił?BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Szymon Majewski – Kto panu to zrobił?
sobota
22.06.2024
17:00

Szymon Majewski – Kto panu to zrobił?

Poznań, Kinoteatr Apollo

O wydarzeniu

Szymon Majewski zaprasza na serię nowych, niekonwencjonalnych występów o wymownym tytule „Kto panu to zrobił?”. Odkryje w nich to, co nigdy wcześniej nie ujrzało światła dziennego…Bilety na występy Szymona Majewskiego już w sprzedaży.

Szymon Majewski informacje

Szymon Majewski to komik, satyryk i showman znany z kultowego programu „Szymon Majewski Show”, podcastu „Mówi się” prowadzonego z Joanną Kołaczkowską i audycji „Szymon Majewski Szał”, tworzonej m.in. z Katarzyną Kwiatkowską i Michałem Meyerem.

Program „Szymon Majewski – Kto panu to zrobił?” wykracza poza ramy zwykłego stand-upu… To ogrom doświadczeń, przemyśleń, dociekań i refleksji doprawionych charakterystyczną dla artysty satyrą i niepodrabialnym poczuciem humoru.

Przyjmujesz zaproszenie? Jeśli tak, zarezerwuj swoje bilety i przekonaj się, do czego zdolny na scenie jest Szymon Majewski!

 

O tym, co pokaże podczas wyjątkowych spotkań, mówi sam autor:

Bardzo dużo rzeczy mnie swędzi i muszę je na scenie podrapać…Monolog – czy tam, jak kto woli, stand-up, a może czasami sit-down – będzie o tym wszystkim, co mnie grzeje, a nawet przegrzewa. Będzie to samotna, przegrana walka na scenie z tematami, które od lat mnie fascynują.

W kotle mojej przegrzewki znajdą się jazz, Edyta Górniak, Netflix, a nawet... nazwy leków. Będzie o moich przygodach na statkach, zwierzę Wam się z tego, jak sprawdzam, czy mi rosną baniak i klata. Powiem, dlaczego przegrywałem wszystkie rankingi seksualne. Zaśpiewam, mimo że nie umiem, zagram, mimo że nie potrafię.

Usłyszycie w moim wykonaniu piosenkę w 30% francuską bez użycia języka obcego. Wbiję na Instagram Gosi Rozenek. Zostanę na chwilę influencerem i przegram z lajkami. Poddam szerszej analizie Davida Guettę i jego bity. Dowiecie się, dlaczego nie warto mnie zaczepiać na ulicy Brackiej i gdzie są ci, którzy to zrobili.

Będzie o tym, dlaczego szukałem majstra na dachu i dlaczego, gdy przychodzi do mnie robotnik, to pyta, czy mam młotek. Powiem Wam, dlaczego chodzę na boks, mimo że nie cierpię się bić. Będę bronił dębu Bartek, bo uważam, że jest lepszy niż serial „Stranger Things”.

Zaproszę Was do mego świata nerwic i obsesji. Będę się śmiał nieustannie z siebie, żeby odpowiedzieć sobie na pytanie „Kto panu to zrobił?”.

Zobaczycie 57-letniego faceta i jego wzloty, loty i odloty. Będę się ruszał, chodził i biegał.

Opowiem Wam jeden żart, z którym mam KŁOPOT.

Pokażę, jak robię kozę.

Ubiorę się dobrze.

Na koniec wyjdę”.

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też