Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Ray Wilson

10.06.2024 Warszawa

Organizator: Adria Art

Ray WilsonBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Ray Wilson
poniedziałek
10.06.2024
19:00

Ray Wilson

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA w Warszawie

O wydarzeniu

Ray Wilson to były wokalista zespołu Genesis i lider grupy Stillskin. W 2024 roku w trasie koncertowej „Genesis Classic”, artysta przypomni publiczności największe przeboje Genesis i grupy Stiltskin. Ray Wilson bilety na koncerty już dostępne.

Ray Wilson koncerty 2024

Wieloletnia kariera solowa i współpraca z legendarną grupą Genesis sprawiła, że Ray Wilson jest twórcą znanym i docenianym na całym świecie. Wspólnie nagrana z zespołem Genesis płyta „…Calling All Stations…” do dziś cieszy się ogromną popularnością i uznawana jest za jedną z najlepszych płyt w dyskografii grupy.

Fani Raya Wilsona i zespołu Genesis będą mieli okazję usłyszeć największe przeboje na żywo. Trasa koncertowa „Genesis Classic” to prawdziwa rockandrollowa uczta – zarówno dla osób kochających największe przeboje Genesis, jak i dla fanów mocniejszego, gitarowego brzmienia.

Tegoroczna trasa to nie tylko największe przeboje Genesis, ale także celebracja 30 lecia kultowego albumu grupy Stiltskin - The Mind's Eye. To debiutancki album studyjny zespołu, którego frontmanem był Ray. Album zdobył wiele nagród a singiel „Inside”, osiągnął numer jeden na liście przebojów w wielu krajach w tym w Wielkiej Brytanii. Podczas tegorocznych koncertów, oprócz największych przebojów Genesis, pojawią się także niezapomniane kompozycje z tego albumu.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też