Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

SKYND

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

SKYNDO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zespół SKYND sięga do najmroczniejszych zakamarków ludzkiej duszy, odzierając ją z kolejnych warstw, by odsłonić całą jej bolesną chwałę. Czynią to zagłębiając się w historie jednych z najbardziej niepokojących i dziwacznych przestępstw, jakich dopuścili się ludzie. Do Polski zawitają na dwa występy: 1 listopada w Warszawie (Proxima) oraz 2 listopada w Krakowie (Kwadrat). Bilety już w sprzedaży.

Godzina rozpoczęcia koncertu: 20:00

Support: KNIFE BRIDE to zespół, który kreuje własne dźwiękowe uniwersum określane jako "Nu-Gothika". Zgrabnie łączą wpływy rocka i metalu, a kunsztownym progresywnym riffom towarzyszy kinematograficzna wyobraźnia oraz kobieca siła i wrażliwość.

 

Projekt tworzą wokalistka Skynd oraz multiinstrumentalista i producent Father. Swoją autorską odmianę industrialnego rocka określają mianem “true crime music”, gdyż większość ich piosenek opowiada o głośnych morderstwach i tajemniczych śmierciach, o których mówiono w mediach miesiącami, a nawet poświęcano im liczne produkcje dokumentalne. Jednym z fanów SKYND jest Jonathan Davis, wokalista zespołu Korn, który wystąpił nawet gościnnie w piosence i teledysku “Gary Heidnik”. ,,Chcę jak najgłębiej wniknąć w zło do którego ludzie są zdolni, mam na tym punkcie obsesję. Przez tygodnie, a nawet miesiące starałam się wniknąć w umysły najbardziej zdeprawowanych i okrutnych zabójców. Nie ma dla mnie nic bardziej fascynującego niż ludzie, którzy przekroczyli granice człowieczeństwa” - mówi sama artystka.

 

>>English version Below<<

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też