Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh

Sir Chloe

Organizator: FKP Scorpio Poland Sp. z o.o.

Sir ChloeO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Sir Chloe w Polsce! Zapraszamy na koncert już 25 czerwca do warszawskiego Nieba. W roli supportu wystąpi Swiernalis. Sir Chloe bilety już w sprzedaży.

 

Wejście od godz. 19:00

Sir Chloe informacje

Sir Chloe rozpoczęła działalność w 2017 roku, kiedy wokalistka Dana Foote była jeszcze studentką ostatniego roku w Bennington College. Dana studiowała kompozycję muzyczną, ale zamiast pisać pracę dyplomową, zdecydowała się na zagranie koncertu składającego się wyłącznie z oryginalnej muzyki. By to zrobić, stworzyła zespół z bratem i bliskimi przyjaciółmi.

Zespół zyskał szerszą popularność, gdy ich piosenka „Michelle” stała się viralem na TikTok’u. W 2020 roku wydali swoją debiutancką EP-kę „Party Favours”. Zaraz potem nagrali cover „Femme Fatale” Lou Reeda i nową wersję „Michelle”.

Na początku 2023 roku zespół ogłosił swój debiutancki album „I Am The Dog a 23 lutego światło dzienne ujrzał singiel „Hooves”. I Am The Dog zostanie wydany 19 maja 2023 r i właśnie m.in. kawałki z tego wydawnictwa usłyszymy na koncercie w klubie Niebo 25 czerwca.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też