Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Rock CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ - rockowy Dzień Chłopaka

CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ - rockowy Dzień Chłopaka

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ - rockowy Dzień ChłopakaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Klub Stary Klasztor zaprasza na specjalny koncert CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ z okazji coraz bardziej popularnego Dnia Chłopaka. 30 września ze sceny w Sali Gotyckiej usłyszymy najbardziej znane rockowe hity o chłopcach, chłopakach, panach i mężczyznach. Bilety na rockowy Dzień Chłopaka w Starym Klasztorze już w sprzedaży.

Koncert Chlopaki Nie Płaczą z okazji Dnia Chłopaka

Gdzie Ci Mężczyźni, Kiedy byłem małym chłopcem, Chłopiec z gitarą, Już taki jestem zimny drań, a także I’m Your Man, Man In The Mirror, It’s Raining Men i wiele innych przebojów zaśpiewamy razem ze znakomitymi wrocławskimi muzykami. Gospodarzami muzycznego wieczoru będą Nikola Warda, Ania Szul, Michał Bober oraz Damian Szewczyk.

Wspólne wyjście na koncert znanych przebojów to znakomity pomysł na prezent z okazji Dnia Chłopaka. Dziewczyny - zabierzcie swoich chłopaków (młodszych i starszych) i spotkajmy się w Starym Klasztorze!

Jak zawsze przy szczególnych okazjach w Starym Klasztorze można będzie zamówić specjalne życzenia dla swoich chłopaków i zadedykować im ze sceny piosenkę.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też