Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliapiotr-rubik-trasa
Home Koncerty Rock Xmass Rock Giants Tribute Party: Orgasmatron + 4 Szmery

Xmass Rock Giants Tribute Party: Orgasmatron + 4 Szmery

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Xmass Rock Giants Tribute Party: Orgasmatron + 4 SzmeryO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Xmass Rock Giants Tribute Party i Klub Zaścianek zapraszają na niezapomniany wieczór z muzyką gigantów rocka takich jak AC/DC i MOTÖRHEAD w wykonaniu najlepszych polskich Tribute bandów!

Orgasmatron

Orgasmatron to muzyczny kolektyw, hołdujący twórczości legendy Rock'n'Rolla Lemmiego Kilmistera i Motörhead, złożony ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej. Na chwilę obecną zespół tworzą muzycy: Acid Drinkers (Titus), Flapjack (Maciej Jahnz), Turbo (Wojciech Hoffman), Titus Tommy Gen (Michał „Mike D" Dolski), Ceti (Piotr Szpalik).

Sami o sobie:

Zebraliśmy się w tak zacnym gronie, żeby pokłonić się gigantowi. Aby oddać hołd facetowi, który z gatunku muzycznego, którym jest rock'n’roll, zrobił sobie sposób na życie.

Zrobił to uczciwie, szczerze i konsekwentnie. W normalnych warunkach ludzie potrafią uczcić swoich bohaterów minutą ciszy..., ale nie my... i nie minutą, ale kolejnymi godzinami Cholernego Łomotu!!

4 Szmery

4 Szmery to tzw. Tribute band słynnego zespołu AC/DC. Zespół „4 Szmery” powstał w 1998 roku, jako klasyczny Tribute band, którego celem była popularyzacja muzyki australijskiej legendy – AC/DC.

W ciągu 25 lat swojej działalności, dał się poznać jako brawurowy wykonawca kompozycji AC/DC z całego okresu twórczości.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też