Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Koncerty Rock Nick Mason's Saucerful of Secrets

Nick Mason's Saucerful of Secrets

Organizator: Kubica Production

Nick Mason's Saucerful of SecretsO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Nick Mason's Saucerful of Secrets w Polsce! Grupa z perkusistą Pink Floyd na czele wystąpi w naszym kraju 28 maja 2022 roku w łódzkim Klubie Wytwórnia w ramach trasy The Echoes Tour. Nick Mason's Saucerful of Secrets bilet już w sprzedaży.

Nick Mason's Saucerful of Secrets koncert Łódź

Trasa Nick Mason’s Saucerful Of Secrets – The Echoes Tour będzie miała swój przystanek w Łodzi. Obok Nicka Masona zaprezentują się cenieni muzycy:

  • Gary Kemp (gitara i śpiew, Spandau Ballet)
  • Lee Harris (gitara, Blockheads)
  • Guy Pratt (bas, Pink Floyd)
  • Dom Beken (keyboards)

Na program koncertu złożą się kompozycje z wczesnych płyt Pink Floyd. Zapewne możemy spodziewać się wielu niespodzianek!

Nick Mason i Pink Floyd

Nick Mason to prawdziwa legenda rockowej muzyki psychodelicznej oraz progresywnej. W 1965 r. był jednym z założycieli Pink Floyd - jako jedyny założyciel grupy wystąpił na wszystkich jej płytach i koncertach. Grupa nagrała piętnaście albumów, które sprzedały się w łącznym nakładzie blisko 300 mln egz. Pink Floyd do dziś pozostaje inspiracją dla wielu młodych zespołów, a wznawiane systematycznie płyty grupy cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

 

Mason, oprócz zeszłorocznej trasy koncertowej i bardzo udanego koncertu na Summer Fog Festival w Warszawie, nie koncertował od roku 2005, kiedy to wraz z Pink Floyd wystąpił na słynnym Live 8

 

Perkusista jest współkompozytorem słynnych utworów Pink Floyd „Echoes” i „Time”. Jego hobby to wyścigi samochodowe.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też