Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Rock Myslovitz - 25 lat „Miłości w czasach popkultury”

Myslovitz - 25 lat „Miłości w czasach popkultury”

14.04.2024 Gdańsk

Organizator: Live Nation

Myslovitz - 25 lat „Miłości w czasach popkultury”BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Myslovitz - 25 lat „Miłości w czasach popkultury”
niedziela
14.04.2024
19:00

Myslovitz - 25 lat „Miłości w czasach popkultury”

Gdańsk, Stary Maneż

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncerty w ramach trasy 25 lat „Miłości w czasach popkultury”. To będzie prawdziwa uczta, nie tylko dla największych fanów Myslovitz. Bilety na jubileuszowe koncerty Myslovitz już dostępne.

O albumie „Miłość w czasach popkultury”

Takich albumów – kamieni milowych w historii polskiej muzyki rockowej jest może kilkadziesiąt. Każdy artysta chciałby mieć taki w swoim dorobku. Taki, który oprócz lawiny branżowych nagród i szczerego uznania krytyków, zyskuje niebywałą popularność wśród słuchaczy i zwykłych fanów muzyki niemal każdego gatunku.

„Miłość w czasach popkultury” jest w dyskografii zespołu Myslovitz albumem szczególnym. Wydany w 1999 roku wywindował grupę z Mysłowic na szczyty polskich list przebojów oraz na najlepsze sceny i festiwale Europy, na których przez kilka następnych lat występował u boku wielkich światowych sław.

Myslovitz, ikona sceny alternatywnej, dzięki kilku przebojom z tej płyty (Długość dźwięku samotności, Chłopcy, Dla ciebie, Kraków, My) trafił pod przysłowiowe strzechy nie tracąc nic ze swojej autentyczności, muzycznej wrażliwości i poetyckości.

Można powiedzieć, że „Miłość w czasach popkultury” odmieniła na kolejną dekadę oblicze polskiej sceny pop-rockowej.

W 2024 roku, czyli 25 lat od premiery, ukaże się wznowienie albumu z oryginalną okładką autorstwa Ryszarda Horowitza, a zespół wspierany od czterech lat przez nowego wokalistę, Mateusza Parzymięso, który sam ukształtował swoją muzyczną tożsamość na muzyce Myslovitz sprzed ponad dwóch dekad, wyruszy w trasę koncertową, podczas której zagra cały album „Miłość w czasach popkultury”. Wzbogacony oczywiście o kilka najważniejszych utworów z pozostałych płyt oraz z najnowszej, „Wszystkie narkotyki świata”, która ukazała się w 2023 roku i pozwoliła zespołowi rozgościć się z powrotem w najlepszych klubach i salach koncertowych w kraju.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też