Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskarzeszowskie-juwenaliaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Koncerty Rock Me And That Man

Me And That Man

27.03.2024 Warszawa

Organizator: Knock Out Productions

Me And That ManBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Me And That Man
środa
27.03.2024
19:45

Me And That Man

Warszawa, Palladium

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert Me and That Man w Warszawie! Adam „Nergal” Darski i jego wybitna kompania zagrają w stolicy 27 marca, w ramach swojej wiosennej trasy. Występ w stolicy odbędzie się w klubie Palladium, 27 marca 2024 roku. Jako support Me And That Man wystąpi Frank the Baptist.

Me And That Man informacje

Na ostatni album Me And That Man Nergal zaprosił plejadę gwiazd z metalowego świata, choć sam również jest gwiazdą, a ten projekt tylko ów fakt uwydatnia. Behemoth to jedno, tego tłumaczyć nie trzeba, ale Me And That Man ma jeszcze bardziej energiczny wydźwięk sceniczny. To nawiedzone połączenie gotyckiego country z mroczną americaną jest bardziej angażujące niż wyciszone, a hity w ich wydaniu emanują rocknrollowym napięciem. Do takich właśnie piosenek będziecie chcieli tańczyć na żywo, a okazji w ramach koncertu będzie bez liku, bo zespół stawia na wysokooktanowe show. Poziom intensywności w górnych rejestrach i hity z refrenami zostającymi w głowie – czyli występ idealny. 

Frank The Baptist informacje

Jeśli lubicie ponurackość rocka gotyckiego, ale zestawioną z ekspresją bliską hedonistycznemu hard rockowi, Frank the Baptist to idealna rzecz dla was. Stacjonujący obecnie w Berlinie artysta wraz z resztą rotującego składu od dobrych dwóch dekad nagrywa przepełnionego seksualną energią death rocka. Na żywo wypada to jeszcze dobitniej, z jeszcze większą energią. Będzie pot, dużo wigoru i wielkie przeboje.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też