Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Jack White

Organizator: Alter Art

OpisArtyści

Opis

JACK WHITE NA TRASIE KONCERTOWEJ PO POLSCE! Czołowa postać światowej sceny rockowej na czterech wyjątkowych koncertach. W dniach 6-10 października Jack White wystąpi w Gdyni, Poznaniu, Warszawie i Krakowie! 

Bilety na koncerty Jack'a White'a w sprzedaży WYŁĄCZNIE ONLINE!

 

Jack White koncerty Polska 2018:

 

Jack White TIMING

  • 18:30 - wejście
  • 20:00 - support*
  • 21:00 - Jack White

 

*Gdynia - Trupa Trupa / Poznań - Nagrobki / Warszawa i Kraków - Hańba!

INFORMACJE PRAKTYCZNE - zapoznaj się z nimi przed koncertem!

UWAGA! Na specjalne życzenie Jacka White’a jego nadchodzące koncerty w Polsce są objęte całkowitym zakazem używania telefonów komórkowych oraz wszelkich urządzeń z funkcją rejestrowania audio lub wideo oraz robiących zdjęcia. 

Jesteśmy przekonani że skorzystacie na oderwaniu się na krótką chwilę od swoich gadżetów na krótką chwilę i doświadczeniu muzyki. Po pojawieniu się w miejscu koncertu, wszelkie telefony oraz pozostałe urządzenia robiące zdjęcia i rejestrujące wideo zostaną zabezpieczone w specjalnym futerale Yondr, który zostanie otwarty dopiero po zakończeniu koncertu. Telefon zabezpieczony w futerale Yondr będzie cały czas przy tobie. W każdej chwili będziesz mógł otworzyć swój futerał w specjalnej strefie Yondr Phone Zone znajdującej się w lobby lub kuluarach miejsca koncertu.

 

PRZYJEDŹ WCZEŚNIEJ NA MIEJSCE KONCERTU W ZWIĄZKU Z OBOWIĄZKIEM UMIESZCZENIA TELEFONU/SMARTWATCHA W FUTERALE YONDR! 

 

Czym jest futerał Yondr i na jakich zasadach będzie działał przeczytacie TUTAJ

Wydrukuj swój bilet, aby w każdej chwili mieć możliwość sprawdzenia numeru swojego miejsca!

Szczegółowy REGULAMIN imprezy znajduje się TUTAJ

 

 

Nasz oficjalny fotograf będzie zamieszczał zdjęcia oraz wideo po każdym koncercie z trasy na stronie http://jackwhiteiii.com/ oraz na nowym koncie instagramowym Jack White Live (@officialjackwhitelive). Repostujcie zdjęcia i filmiki do woli i czerpcie przyjemność z całkowicie wolnego od telefonów, w 100% osobistego doświadczenia.

 

Jack White (właściwie John Anthony Gillis) to amerykański muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista polskiego pochodzenia, a także producent muzyczny oraz okazjonalnie aktor. Największa sławę zyskał będąc gitarzystą i wokalistą zespołu The White Stripes. W latach 90. White był tymczasowym muzykiem w różnych undergroundowych grupach muzycznych w Detroit, pracując jednocześnie jako tapicer. White stworzył The White Stripes w 1997 roku wraz z Meg White, jego ówczesną żoną. Zespół wydał serię przyjętych z uznaniem albumów a trzeci z nich, White Blood Cells z 2001 roku, wyniósł grupę do statusu międzynarodowej gwiazdy. Jack uplasowany został na 17. miejscu listy stu gitarzystów wszech czasów magazynu Rolling Stone. Popularność i sukces artystyczny pozwoliły White’owi jako muzykowi solowemu na współpracę z innymi sławnymi muzykami jak Beck, The Rolling Stones, Jeff Beck, Alicia Keys, Bob Dylan czy Loretta Lynn. W 2005 roku White został współzałożycielem rockowej grupy The Raconteurs, natomiast w 2009 roku założył trzeci zespół, The Dead Weather. 

 

Jack White bilety na koncerty! Jack White Polska 2018 bilety!

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn