Na czasie

opener-festivalagnieszka-chylinskadawid-podsiadlovan-goghto-krakow-tworzy-metamorfozyharry-potter-symfonicznie
Home Koncerty Rock Guns N'Roses Tribute Show by Hollywood Roses

Guns N'Roses Tribute Show by Hollywood Roses

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Guns N'Roses Tribute Show by Hollywood RosesO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zespół HOLLYWOOD ROSE, który zdobył serca wrocławskiej publiczności powraca! 9 lutego w Sali Witrażowej w Starym Klasztorze czeka na Was prawdziwa muzyczna petarda! W ramach cyklu Gitarowe Przeboje Wszech Czasów z twórczością legendy rocka zmierzy się HOLLYWOOD ROSE z Węgier, uważany za jeden z najlepszych w świecie tribute bandów zespołu GUNS N' ROSES.

Przygotujcie się na poważną dawkę ROCK’ N' ROLLA! Bilety na koncert Guns N'Roses Tribute Show już dostępne.

Guns N'Roses Tribute Show we Wrocławiu

Zespół Hollywood Rose został założony przez pięciu facetów na Węgrzech pod koniec 2003 roku. Po kilku miesiącach prób, grupa poczuła się gotowa, aby wystąpić na scenie i tak też uczynili - ich pierwszy koncert to był strzał w 10! Zawładnęli sceną, jakby robili to od zawsze, koncert po koncercie, występ po występie i robią to do dziś!

Głównym celem zespołu jest prezentowanie autentycznej postawy rock n' rolla, a zwłaszcza Guns N'Roses ze złotej ery rocka i trzeba przyznać, że robią cholernie dobrą robotę! Od momentu założenia zespołu, Hollywood Rose, zagrał więcej niż 400 koncertów. Grali jako support przed takimi zespołami jak: Twisted Sister czy Billy Idol. Występowali w różnych krajach europejskich, w tym w Niemczech, Holandii, Włoszech i Szwajcarii.

Panowie grają też unikatowy zestaw unplugged z piosenek, których oryginalny zespół nigdy nie grał w ten sposób.

Grupa nadal jest zespołem grającym w hołdzie (Tribute) dla Gn&R, ale także chcą robić własne rzeczy.

Plany na przyszłość to wydanie płyty również w języku angielskim i zorganizowanie ogromnego koncertu Gn&R Tribute z orkiestrą symfoniczną, która byłaby sensacją na całym świecie. Historia się nie kończy - Hollywood Rose chcą podbić teraz europejskie sceny, w tym Polskę i Wrocław!

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też