Cari Cari

Cari Cari

SPRAWDŹ BILETY

Letni, beztroski klimat w ponury, jesienny dzień? Jest to możliwe, szczególnie, jeśli odpowiadają za to Cari Cari! Duet wystąpi już 12 grudnia w stołecznej Hydrozagadce, a wszystko to w ramach trasy koncertowej promującej ich najnowszy album - “Welcome To Kookoo Island”. Cari Cari bilety już w sprzedaży

Cari Cari koncert w Warszawie

Cari Cari tworzą Louise Yamamoto (wokal, perkusja) i Alexander Koeck (wokal, gitara). Po tym, jak ich singiel “Summer Sun” podbił alternatywne stacje radiowe grupa zdobyła serca dziennikarzy i publiczności za sprawą estetyki porównywanej do soundtracków z filmów Quentina Tarantino i doskonałych koncertów.

 

W 2018 roku prestiżowy magazyn Rolling Stone określił ich największym odkryciem festiwalu Primavera Sound i od tego czasu grupa intensywnie koncertuje, o czym świadczą występy na dużych europejskich festiwalach (wspomniany Primavera Sound w Barcelonie, niemiecki Melt! czy węgierski Sziget) czy headlinerskie trasy w Australii i Wielkiej Brytanii. Muzycznie Cari Cari kontynuują to, co zaczęli na swojej debiutanckiej epce “Ammeripindunkler” z 2014 roku: nie zwracając uwagi na gatunkowe granice sprawnie łączą filmową estetykę z lekkimi, indie rockowym brzmieniem oraz nowoczesnymi zabiegami producenckimi. Nazywani są dzieckiem The Kills i The XX (IndieShuffle), które ma w sobie surowy charakter twórczości Cat Power (BestBefore) i szczyptę klimatu Ennio Moriccone (FM4).

 

Twórczość Cari Cari została również wykorzystana w hollywoodzkich produkcjach takich jak “Shameless” oraz “The Magicians”. 

 

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody znajduje się TUTAJ.

Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Cari Cari
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Cari Cari BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/