Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Metal DEEZ NUTS + The Acacia Strain, Unity TX, Brothers Till We Die

DEEZ NUTS + The Acacia Strain, Unity TX, Brothers Till We Die

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Opis

Opis

NOWE OGŁOSZENIE Nowy skład koncertu! Bardzo miło jest nam poinformować, że podczas zimowej trasy Deez Nuts w roli supportów zagrają: The Acacia Strain, Unity TX oraz Brothers Till We Die! 

 

 

ZMIANA DATY Koncert Deez Nuts, zaplanowany na 7 lutego 2022 w Warszawie, zostaje przeniesiony na przyszły rok - nowa data wydarzenia to: 6.02.2023 - wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność.

 

WiniaryBookings we współpracy z agencją Kingstar Music mają zaszczyt zaprosić Was na jedyny w Polsce koncert Deez Nuts w ramach europejskiej trasy 2023! Australijczycy powrócą do Warszawy po 5 latach od ostatniego występu, kiedy to zaprezentowali się u boku Madball w warszawskiej Proximie! Tym razem szykuje się naprawdę rozbudowany skład, który będziecie mogli zobaczyć na żywo 6 lutego 2023 roku w Hydrozagadce! Razem z Deez Nuts zagrają The Acacia Strain, Unity TX oraz Brothers Till We Die! DTDFL4EVA!  Deez Nuts bilety już w sprzedaży.

O Deez Nuts

Deez Nuts rozpoczęli działalność po rozpadzie I Killed the Prom Queen w 2007 roku - wokalista Deez Nuts, JJ Peters, grał tam na bębnach. 

Brzmienie Deez Nuts to połączenie klasycznego hardcore z elementami rapu, a ich koncerty to nieokiełznany wulkan energii. Muzycy kojarzeni są przede wszystkim z grubymi imprezami i tekstami, traktującymi właśnie o tym.

Długogrający debiut studyjny "Stay True" z 2008 roku i koncerty z The Amity Affliction i Silverstein szybko przyniosły im popularność w rodzimej Australii, która dzięki albumom "This One’s For You" i "Bout It" przełożyła się też na rynki muzyczne w USA i Europie. W 2017 roku wydali album „Binge&Purgatory”, który został gorąco przyjęty i ugruntował pozycję Deez Nuts na hardcore'owej scenie muzycznej. 

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia TUTAJ

DEEZ NUTS + The Acacia Strain, Unity TX, Brothers Till We Die 6.02.2023 g. 18:00, Warszawa / Hydrozagadka

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn