Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Metal REBELLION TOUR 2024

REBELLION TOUR 2024

Organizator: Winiary Bookings sp. z o. o.

REBELLION TOUR 2024O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Ależ ekipa została zmontowana na nadchodzący Rebellion Tour! Załoga Madball powróci w marcu 2024 do Europy, a na pokład zabierają ze sobą przebojowo-brutalną mieszankę w postaci Scowl, Sunami, The Chisel oraz Mindwar! Przystanek w Polsce? 8 marca, Warszawa. Obecność obowiązkowa! Rebellion Tour 2024 bilety już w sprzedaży.

Timing wydarzenia:

  • 18:00 Drzwi
  • 18:30 Mindwar
  • 19:15 Sunami
  • 20:00 The Chisel
  • 20:50 Scowl
  • 21:50 Madball

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Madball

Opis wydaje się tu zbędny. NYHC w najlepszym możliwym wydaniu, niezawodna energia na scenie. Czy Madball szykują następne wydanego w 2018 “For the Cause”? Możliwe, że dowiemy się na marcowym koncercie!

Scowl

Załoga z kalifornijskiego Santa Cruz nigdy nie funkcjonowała na zasadach klasycznie pojętego zespołu hardcore’owego - w zeszłym roku zagrali halową trasę z Limp Bizkit, ich szaty graficzne i merch zwykle zdobione są w kwiaty, a najszerzej komentowanym kawałkiem z debiutu był ten z saksofonowym solo (Seeds to Sow). Na ich ostatnim materiale, EP “Psychic Dance Routine”, hardcore miesza się z alternatywą i przede wszystkim chwytliwymi refrenami, a płynność z jaką Scowl lawiruje pomiędzy gatunkami powoduje, że zespół odnalazłby się występując zarówno na parkingu losowego fast fooda, jak i na festiwalu pokroju Coachelli.  

Sunami

Ekipa z kalifornijskiego San Jose nie zwalnia tempa i po swoim kapitalnym występie w lipcu u boku No Pressure ponownie wgniecie nas w ziemię brutalną mieszanką hardcore’a i beatdown’u. Czy czekamy? Jeszcze jak! 

The Chisel

Brzmienie zakorzenione w punku, lecz urozmaicone inspiracjami Oi!, anarcho, UK-82 czy hardcorem powodują, że trudno jest się w The Chisel nie zakochać. Kufle w dłoń i na parkiet, pod samą scenę!

Mindwar

Belgowie w maju podzielili się swoim debiutanckim albumem “Still at War”. Dotrzyjcie do klubu odpowiednio wcześniej, bo ich mieszanka hardcore’a z thrashowymi riffami na rozgrzewkę pasuje jak ulał.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też