Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Pop Varius Manx i Kasia Stankiewicz

Varius Manx i Kasia Stankiewicz

Organizator: PATE MEDIA

OpisArtyści

Opis

Varius Manx i Kasia Stankiewicz w trasie koncertowej! Zapraszamy na koncerty jednego z najpopularniejszych polskich zespołów. Platyna za singiel „Kot bez ogona” oraz złota płyta za płytę „ENT” to dowód wyśmienitej formy zespołu. Varius Manx & Kasia Stankiewicz bilety na koncerty już dostępne.

Varius Manx i Kasia Stankiewicz koncerty 

Varius Manx i Kasia Stankiewicz przeniosą publiczność w klimat największych przebojów zespołu. Nie zabraknie oczywiście nowości z płyty „ENT”, ale usłyszmy również dobrze znane wszystkim hity, takie jak: „Ruchome piaski”, „Zamigotał świat”, „Orła cień”, „Pocałuj noc”, „Piosenka księżycowa” czy „Kot bez ogona” – i wielu innych...

 

Wyjątkowy wokal Kasi Stankiewicz, sekcja rytmiczna Pawła Marciniaka i Sławka Romanowskiego, gitara Michała Marciniaka, saksofon Michała Kobojka, klawisze Pawła Furmaniaka oraz niezwykłe kompozycje Roberta Jansona tworzą unikalny charakter Varius Manx. 30 lat doświadczenia scenicznego zespołu to gwarancja profesjonalizmu, ale przede wszystkim energii i wyśmienitej zabawy!

Varius Manx „Hej ludzie, idą święta”

Najnowszy projekt formacji Varius Manx „Hej ludzie, idą święta” to wspaniały koncert kolęd i pastorałek, podczas którego poczujecie Państwo klimat i magię Świąt Bożego Narodzenia. Na absolutnie niecodzienny charakter występu składa się niepowtarzalny głos Kasi, wybrzmiewający w towarzystwie nietuzinkowych aranżacji przygotowanych przez znakomitych muzyków zespołu, którzy biorąc na warsztat najpiękniejsze kolędy i pastorałki stworzyli coś niezwykłego. To prawdziwa uczta muzyczna dla każdego słuchacza.

 

W jej repertuarze znalazły się zarówno dobrze wszystkim znane ciepłe, pełne uroku utwory, takie jak: „Cicha noc”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy śliczna Panna”, jak i te mniej oczywiste. Wśród nich są „Najświętsza Panienka po świecie chodziła” czy piosenka z repertuaru grupy „Hej ludzie, idą święta”, której tytuł jest hasłem przewodnim koncertu i wezwaniem do wspólnego świętowania. W programie występu również kilka najpopularniejszych piosenek zespołu.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn