Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Varius Manx & Kasia Stankiewicz „Hej, ludzie idą święta”

Varius Manx & Kasia Stankiewicz „Hej, ludzie idą święta”

Organizator: Adria Art

Varius Manx & Kasia Stankiewicz „Hej, ludzie idą święta”O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Varius Manx & Kasia Stankiewicz przygotowali na czas Świąt Bożego Narodzenia niepowtarzalny koncert kolęd i pastorałek, okraszony największymi przebojami zespołu. Poczuj wyjątkowy klimat i magię świąt podczas koncertów „Hej, ludzie, idą święta!”. Varius Manx & Kasia Stankiewicz bilety na koncerty „Hej, ludzie idą święta” już w sprzedaży.

Varius Manx & Kasia Stankiewicz koncrty świąteczne "Hej, ludzie idą święta"

Na niecodzienny charakter występu składa się niepowtarzalny głos Kasi w towarzystwie znakomitych muzyków Varius Manx, którzy wzięli na warsztat najpiękniejsze kolędy i pastorałki. W ten sposób powstał niezwykły projekt, który sprawia, że koncert staje się prawdziwą ucztą muzyczną dla każdego słuchacza.

W repertuarze usłyszymy najpopularniejsze, ciepłe i pełne uroku utwory, takie jak m.in. „Gdy śliczna Panna”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Anioł Pasterzom mówił”, „Jezus Malusieńki”, a także te mniej znane, jak np. „A Cradle in Bethlehem”.

Podczas koncertu usłyszymy również ponadczasowe przeboje Varius Manx, m.in. „Pocałuj noc”, „Piosenka księżycowa”, „Elf”, „Orła cień” i innych.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też