Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Dawid Tyszkowski - Mój Kot Zaginął Tour

Dawid Tyszkowski - Mój Kot Zaginął Tour

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Dawid Tyszkowski - Mój Kot Zaginął TourO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Dawid Tyszkowski zapowiada trasę koncertową na marzec 2024! Po niezwykle udanym sezonie tak wydawniczo, jak i festiwalowo, Dawid Tyszkowski zapowiada na marzec 2024 roku trasę koncertową “Mój Kot Zaginął Tour” z którą odwiedzi 8 polskich miast. Dawid Tyszkowski bilety już w sprzedaży.

Timing koncertu w Warszawie

  • 19:00 - wejście
  • 20:00 - shama
  • 21:00 - Dawid Tyszkowski 

Dawid Tyszkowski informacje

Bardzo uzdolniony, wrażliwy artysta młodego pokolenia stanowi objawienie sceny alternatywnego popu. Osiąga niebywałe sukcesy i liczby niemalże od pierwszego wydanego utworu. Wokalista, kompozytor i autor tekstów, który z muzyką związany jest od dziecka. Jego nieodłącznym atrybutem jest gitara, bez której nie wyobraża sobie pracy. 

W 2022 roku Dawid Tyszkowski wydał swoją debiutancką EPkę "Nadal nie śpię", nad którą produkcyjnie czuwał Patrick The Pan. Materiał promowała solowa trasa koncertowa, która w większości się wyprzedała. Artysta na swoim koncie ma również wyjątkowe duety - "Co i tak nadejdzie" ze Skubasem oraz "Nie całuj" z Julią Wieniawą", a każdy z klipów ma już ok. 1,5 miliona wyświetleń na YouTubie.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też