Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskarzeszowskie-juwenaliaopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasa

Angel Olsen

Organizator: Alter Art

Angel OlsenO wydarzeniu

O wydarzeniu

ZMIANA MIEJSCA Koncert został przeniesiony z Palladium do klubu Proxima. Data koncertu pozostaje bez zmian. Zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność.

 

Angel Olsen z najnowszym albumem „Big Time” w Warszawie! Artystka zagra 6 października 2022 w warszawskiej Proximie. Angel Olsen bilety na koncert już w sprzedaży.

Angel Olsen informacje

„Big Time” to album o ekspansywnej sile nowej miłości, ale tę jasność i optymizm łagodzi głębokie i wielowarstwowe poczucie straty. Podczas procesu godzenia się z jej seksualnością i konforntacji z traumami, które nie pozwalały jej w pełni zaakceptować siebie, Angel Olsen dokonała przed rodzicami coming outu, czego unikała od zawsze. „Wreszcie, w dojrzałym wieku 34 lat, mogłam być sobą” – powiedziała. Trzy dni później zmarł jej ojciec, a krótko po tym matka. Okruchy tego żalu — skrócenia szansy na to, by rodzice mogli ją wreszcie w pełni poznać — są porozrzucane po całym albumie.

 

Trzy tygodnie po pogrzebie matki leciała samolotem do Los Angeles, by spędzić miesiąc w Kanionie Topanga, nagrywając ten niesamowicie mądry i czuły nowy album. Strata od dawna była tematem elegijnych piosenek Angel Olsen, ale niewielu potrafi pisać z dość lekkomyślną energią, jak ona. Pracuje z elastycznym, ekspansywnym mistrzostwem swojego głosu — zarówno dźwiękowo, jak i artystycznie. To utwory nie tylko o żałobie, ale o odnajdywaniu wolności i radości w niedostatkach.

 

Regulamin wydarzenia

Organizator: Alter Art

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też