Magda Piskorczyk

Magda Piskorczyk

Zapraszamy na koncert Magdy Piskorczyk, który odbędzie się już 19.09 w Blues Club w Gdyni. Magda Piskorczyk bilety już dostępne.

O artystce

Magda Piskorczyk dwa razy była półfinalistką największego na świecie konkursu bluesowego International Blues Challenge w Memphis, Tennessee, USA. Siedem razy zdobyła też tytuł bluesowej wokalistki roku oraz trzy nominacje do najważniejszej nagrody polskiej branży fonograficznej Fryderyk. We Francji nazwana "la voix noire et au costume blanc" (czarny głos w białym kostiumie).

Magda Piskorczyk śpiewa dojrzałym, niskim, "czarnym" głosem. Jest też multiinstrumentalistką grająca na gitarach: akustycznej, elektrycznej i basowej, a także na instrumentach perkusyjnych.

 

Jej domeną jest muzyka zakorzeniona w tradycji afro-amerykańskiej i afrykańskiej. Aranżuje i komponuje, regularnie też występuje ze swoim zespołem. Była gościem wielu festiwali międzynarodowych, m.in. w Niemczech, Anglii, Szwecji, Norwegii, na Węgrzech, we Francji i na Tajwanie.

Płyty Magdy Piskorczyk 

W jej dorobku znajduje się 6 płyt. Można na nich usłyszeć m.in. Michała Urbaniaka, wirtuoza harmonijki z Memphis Billy Gibsona czy Slidin' Slima ze Szwecji. Na scenie towarzyszyło jej wielu uznanych muzyków polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, m.in.  Organek, Wojciech Karolak, Leszek Winder, Jerzy Styczyński, Leszek Cichoński, Michał Urbaniak, Greg Szłapczyński, Bob Margolin, Bob Brozman, Slidin' Slim, Billy Gibson, Rita Engedalen, Seckou Keita czy grupą Engerling.

Od 2011 roku prowadzi warsztaty muzyczne Magda Piskorczyk Masterclass według przygotowanego przez siebie programu. Efektem warsztatów w warszawskim OKO jest płyta „Magda Piskorczyk Masterclass”.

Magda śpiewa głównie po angielsku, chętnie jednak sięga do różnych innych języków, także afrykańskich: np. tamaszek i bambara. Świetnie nawiązuje kontakt z publicznością i wciąga ją regularnie do zabawy oraz wspólnego tworzenia muzyki.

Wystąpi:

Magda Piskorczyk
(wokal, gitara akustyczna i basowa, perkusja, aranżacje)

 

z zespołem w składzie:


Bartosz Kazek - perkusja i instrumenty perkusyjne;
Jędrzej Weber / Szymon Kucharczyk - gitary

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Magda Piskorczyk
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/