Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Koncerty Metal Wayfarer + Dreadnought

Wayfarer + Dreadnought

Organizator: Winiary Bookings sp. z o. o.

Wayfarer + DreadnoughtO wydarzeniu

O wydarzeniu

Amerykańskie zespoły Wayfarer oraz Dreadnought wystąpią na wspólnym koncercie 18 czerwca w warszawskim klubie VooDoo! Wayfarer + Dreadnought bilety już w sprzedaży!

Wayfarer informacje

Wayfarer to bez wątpienia jeden z najciekawszych zespołów blackmetalowych ostatnich lat. Kwartet z Denver umiejętnie wplata do swojej muzyki elementy gothic country czy Americany, co w mistrzowskiej formie zaprezentowali na zeszłorocznym albumie “American Gothic”. Potężne riffy mieszają się tu z posępnymi, przepełnionymi wrażliwością melodiami, a jeśli upadek amerykańskiego snu mógłby mieć jakąś ścieżkę dźwiękową, to ta płyta idealnie by do tego pasowała. Mogliście zobaczyć ich jako support przed Enslaved, a już w czerwcu będziecie mogli doświadczyć koncertu Wayfarer w całej jego okazałości!

Dreadnought informacje

Dreadnought pochodzą z tego samego miasta co Wayfarer i powstali w 2012 roku. Od swoich początków zespół stawia na poszukiwania i kreatywność i choć ich muzyka najczęściej określana jest jako metal progresywny, to znajdziemy tu elementy takich gatunków jak doom, jazz, folk, black metal czy post rock. W 2022 roku nakładem wytwórni Profound Lore ukazał się ich ostatni jak dotąd album, “The Endless”. 

Czasówka koncertu prezentuje się następująco

  • 19:00 Drzwi
  • 20:00 Dreadnought
  • 21:10 Wayfarer

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też