Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Metal Wayfarer + Dreadnought

Wayfarer + Dreadnought

18.06.2024 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Wayfarer + DreadnoughtBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

WAYFARER + DREADNOUGHT
wtorek
18.06.2024
20:00

WAYFARER + DREADNOUGHT

Warszawa, Voodoo Club

O wydarzeniu

Amerykańskie zespoły Wayfarer oraz Dreadnought wystąpią na wspólnym koncercie 18 czerwca w warszawskim klubie VooDoo! Wayfarer + Dreadnought bilety już w sprzedaży!

Wayfarer informacje

Wayfarer to bez wątpienia jeden z najciekawszych zespołów blackmetalowych ostatnich lat. Kwartet z Denver umiejętnie wplata do swojej muzyki elementy gothic country czy Americany, co w mistrzowskiej formie zaprezentowali na zeszłorocznym albumie “American Gothic”. Potężne riffy mieszają się tu z posępnymi, przepełnionymi wrażliwością melodiami, a jeśli upadek amerykańskiego snu mógłby mieć jakąś ścieżkę dźwiękową, to ta płyta idealnie by do tego pasowała. Mogliście zobaczyć ich jako support przed Enslaved, a już w czerwcu będziecie mogli doświadczyć koncertu Wayfarer w całej jego okazałości!

Dreadnought informacje

Dreadnought pochodzą z tego samego miasta co Wayfarer i powstali w 2012 roku. Od swoich początków zespół stawia na poszukiwania i kreatywność i choć ich muzyka najczęściej określana jest jako metal progresywny, to znajdziemy tu elementy takich gatunków jak doom, jazz, folk, black metal czy post rock. W 2022 roku nakładem wytwórni Profound Lore ukazał się ich ostatni jak dotąd album, “The Endless”. 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też