Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmaaudioriversun-festival

Silverstein

Organizator: Winiary Bookings sp. z o. o.

SilversteinO wydarzeniu

O wydarzeniu

Post-hardcore’owi wyjadacze z Silverstein wystąpią 25 czerwca na jedynym koncercie w Polsce! Kanadyjczyków zobaczymy w krakowskim Zaścianku, gdzie wystąpią w towarzystwie dobrze znanej w naszym kraju ekipy Deez Nuts. Silverstein koncert już dostępne. 

Silverstein informacje

Pochodzący z Ontario Silverstein w 2022 roku nakładem wytwórni UNFD wydał swoją dziesiątą w dorobku płytę “Misery Made Me”. Wydawnictwo jest dowodem na to, że funkcjonująca już od ponad dwudziestu lat grupa wciąż potrafi wypełniać swoje kompozycje niepohamowaną energią, a w tym konkretnym przypadku jest ona wypadkową hardcore’owych korzeni formacji z wizjonerskimi wręcz momentami spod znaku ciężkich brzmień w nowoczesnym wydaniu. Pod koniec zeszłego roku kwintet świętował dziesięciolecie wydania materiału “This Is How the Wind Shifts” specjalnymi, w większości przypadków wyprzedanymi koncertami po Ameryce Północnej, a już na początku lata Kanadyjczycy zawitają do Polski, prawdopodobnie z garścią nowych dźwięków.

Support: Deez Nuts

W krakowskim Zaścianku wystąpi również hardcore’owe Deez Nuts, którzy intensywnie pracują nad następcą ostatniego w ich dyskografii, wydanego blisko 5 lat temu “You Got Me Fucked Up”. Australijczycy powrócą do Krakowa po niespełna roku, kiedy to wystąpili u boku Beartooth, While She Sleeps oraz Lionheart. 

Czasówka koncertu prezentuje się następująco

  • 19:00 Drzwi
  • 20:00 Deez Nuts
  • 21:00 Silverstein

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też