Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo

Silverstein

25.06.2024 Kraków

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

SilversteinBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

SILVERSTEIN
wtorek
25.06.2024
20:00

SILVERSTEIN

Kraków, Klub Zaścianek

O wydarzeniu

Post-hardcore’owi wyjadacze z Silverstein wystąpią 25 czerwca na jedynym koncercie w Polsce! Kanadyjczyków zobaczymy w krakowskim Zaścianku, gdzie wystąpią w towarzystwie dobrze znanej w naszym kraju ekipy Deez Nuts. Silverstein koncert już dostępne. 

Silverstein informacje

Pochodzący z Ontario Silverstein w 2022 roku nakładem wytwórni UNFD wydał swoją dziesiątą w dorobku płytę “Misery Made Me”. Wydawnictwo jest dowodem na to, że funkcjonująca już od ponad dwudziestu lat grupa wciąż potrafi wypełniać swoje kompozycje niepohamowaną energią, a w tym konkretnym przypadku jest ona wypadkową hardcore’owych korzeni formacji z wizjonerskimi wręcz momentami spod znaku ciężkich brzmień w nowoczesnym wydaniu. Pod koniec zeszłego roku kwintet świętował dziesięciolecie wydania materiału “This Is How the Wind Shifts” specjalnymi, w większości przypadków wyprzedanymi koncertami po Ameryce Północnej, a już na początku lata Kanadyjczycy zawitają do Polski, prawdopodobnie z garścią nowych dźwięków.

Support: Deez Nuts

W krakowskim Zaścianku wystąpi również hardcore’owe Deez Nuts, którzy intensywnie pracują nad następcą ostatniego w ich dyskografii, wydanego blisko 5 lat temu “You Got Me Fucked Up”. Australijczycy powrócą do Krakowa po niespełna roku, kiedy to wystąpili u boku Beartooth, While She Sleeps oraz Lionheart. 

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też