Bury Tomorrow + August Burns Red

Bury Tomorrow + August Burns Red

SPRAWDŹ BILETY

Bury Tomorrow  w trasie razem z August Burns Red! Koncert odbędzie się 13 listopada 2022 roku w warszawskiej Proximie

W roli supportu zobaczymy Miss May IBury Tomorrow i August Burns Red bilety już w sprzedaży. 

Frontman Bury Tomorrow, Daniel Winter-Bates, o trasie: 

"W tak zwariowanym roku jesteśmy niezmiernie dumni z sukcesu, jaki odniosła płyta “Cannibal”. Jesteśmy pewni, że podobnie jak my, nasi fani i fani muzyki na żywo w ogóle są podekscytowani możliwością powrotu do tego co nas najbardziej łączy: koncertów i festiwali. Z radością ogłaszamy nową, headlinerską trasę koncertową na przyszły rok, która pozwoli nam zagrać w naszych ulubionych miejscach i da nam możliwość oczekiwania na coś niesamowitego, na co nie możemy się doczekać. Jesteśmy podekscytowani, że jedziemy w trasę razem z fenomenalnym August Burns Red, zespołem, który szanujemy i którego muzykę cenimy. Tego naprawdę nie można przegapić!”

Bury Tomorrow Cannibal

Album Bury Tomorrow z 2018 roku Black Flame wyniósł zespól na wyższe szczeble metalu. Był to trzeci album zespołu, który znalazł się w UK top 40. Promując album, zespół odbył imponującą trasę koncertową, której punktem kulminacyjnym był koncert w kultowym londyńskim Roundhouse. Ale to dzięki ostatniemu albumowi “Cannibal” zespół wykonał kolejny krok naprzód.

 

Aby go nagrać zespół ponownie połączył siły z gitarzystą SikTh i producentem Danem Wellerem (Enter Shikari, Young Guns), a za miksowanie i mastering odpowiedzialni byli Adam “Nolly” Getgood i Ermin Hamidovic. W rezultacie zespół stworzył najlepszy pod względem technicznym album w całym swoim dorobku. Wokalista i autor tekstów, Dani Winter Bates, od dawna głośno mówi o wadze dyskusji na temat zdrowia psychicznego, co pokazuje w najnowszym albumie, gdzie wyraźnie zagłębia się w swoje własne doświadczenia, pisząc brutalnie osobiste teksty.

 

„Ten album jest zarówno dla mnie, jak i dla fanów”- mówi Dani. “To był oczyszczający proces, który pomógł mi zająć się niektórymi z najciemniejszych chwil w moim życiu. Niektórym ludziom będzie ciężko o tym słuchać. Ale pomyślałem, że muszę to zrobić. Nigdy nie robię czegoś na pół gwizdka. Pod względem tekstowym nic bym nie zmienił w całym albumie.”

 

W warstwie tekstowej “Cannibal” ma apokaliptyczny klimat. Utwory takie jak Quake i Better Below sięgają głęboko w najgorsze momenty Daniego, na albumie, w kawałku Gods And Machines, poruszany jest także wpływ mediów społecznościowych oraz tego co Dani określa mianem„opresyjnej, przerażającej natury społeczeństwa”.

 

„Termin kanibal odnosi się do bycia pożartym przez własne myśli, ale także pożartym przez innych ludzi” - wyjaśnia Dani. „Nie jesteśmy dla siebie samych dobrzy, nie mówiąc już o sobie nawzajem”.

 

Prace nad “Cannibal” rozpoczęły się niemal natychmiast po wydaniu przez zespół luksusowej wersji Black Flame w czerwcu 2019 roku i zostały częściowo zakończone w trasie. Wkrótce potem zespół udał się do studia, by nagrać bębny i gitary rytmiczne w Middle Farm w South Devon, a pozostała część albumu została nagrana w Vale w Worcestershire.

 

Chociaż proces tworzenia tej płyty nie był łatwy i popchnął muzycznie i emocjonalnie zespół do granic możliwości, nie ma wątpliwości, że jest to ich najlepszy i najodważniejszy album do tej pory. Teraz, 14 lat po rozpoczęciu ich kariery, “Cannibal” będzie albumem, który wyniesie Bury Tomorrow na jeszcze większe wyżyny.

Bury Tomorrow August Burns Red bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Do każdego zamówienia online doliczana jest opłata w wysokości 5 zł.

 

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wyględowska 10/23, 02-654 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

 

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

 

Do takich warunków mogą należeć między innymi:

  • wymóg przedstawienia dowodu pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19;
  • wymóg przedstawienia dowodu na bycie ozdrowieńcem, który przeszedł chorobę COVID-19;
  • wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Bury Tomorrow + August Burns Red
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Bury Tomorrow + August Burns Red BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/