Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

BIG BRAVE

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

O wydarzeniu

O wydarzeniu

Big Brave powracają z następcą “Vital” i już wiosną wyruszą w podróż po Starym Kontynencie! Premiera najnowszego albumu Kanadyjczyków, “nature morte” zaplanowana jest na 24 lutego, a okazję, żeby usłyszeć ten materiał na żywo będziemy mieli w dwóch polskich miastach: w Warszawie i Poznaniu. Big Brave bilety na koncerty już dostępne.

Big Brave koncerty 2023

  • 19.04.2023 - Warszawa, VooDoo
  • 20.04.2023 - Poznań, Dom Tramwajarza

Supportem na kwietniowej trasie Big Brave będzie Aicher - najnowszy projekt znanego choćby z MY DISCO Liama Andrewsa, który inspiracje ponurą atmosferą skandynawskiej zimy ubiera w brutalistyczne dźwięki.

O zespole Big Brave

BIG|BRAVE to ansambl, w którego skład wchodzą wokalistka i gitarzystka Robin Wattie, gitarzysta Mathieu Ball i perkusistka Tasy Hudson. Minimalizm, gęstość, powolne tempa, ale również wyciszające, wręcz ambientowe momenty składają się na unikalny styl zespołu, który w ostatnich latach wydaje się być z jednym z najciekawszych zjawisk na scenie. Na swojej najnowszej płycie, “nature morte” BIG|BRAVE malują muzyczne pejzaże przepełnione niepokojem, atmosferą rozkładającego się piękna i spokojnymi, skłaniającymi do refleksji dźwiękami. “Jest katastrofalny i przytłaczający”, mówi o nim Wattie. Na przestrzeni 6 utworów grupa wspina się na wyżyny swojej przepełnionej ciężarem, żałobą i furią ekspresji, co czyni “nature morte” najbardziej wyrazistym materiałem w ich dorobku.

 

 

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn