XXIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2018

XXIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2018

Bilety VIP na najbardziej roztańczony festiwal w Polsce już w sprzedaży!

Ostróda Festiwal po raz kolejny będzie muzycznym wydarzeniem roku! Impreza odbędzie się w dniach 27 – 28 lipca w Czerwonych Koszarach. Gwiazdą tegorocznej edycji jest Samantha Fox! Oprócz niej na scenie wystąpią: Sławomir, Boys, Akcent, Classic, Czadoman, After Party, Power Play, Exaited, Jorgus, Weekend, Extazy, Milano, Top Girls, Etna i wielu innych. XXIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2018 bilety w sprzedaży!

Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie to jedna z największych imprez disco w Polsce. Z myślą o najbardziej ekskluzywnych Klientach stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju specjalnie wydzieloną Strefę VIP, która stanowi miejsce celebrowania festiwalowych wrażeń i szalonej zabawy. W naszej rozrywkowej i przyjemnej Strefie VIP każdy rok jest wyjątkowy.  Gościmy tutaj przyjaciół i bliskich, znajomych, wiernych fanów, a także Wykonawców muzyki disco występujących  na scenie, którzy bawią się razem z Nami. Zapraszamy do strefy VIP, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!


Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2018 Bilet VIP zawiera:
* wspólną zabawę z Gwiazdami Festiwalu
* taras z widokiem na główną scenę Festiwalu
* występy Artystów na mini scenie
* występy pięknych tancerek
* DJ’s i szaloną dyskotekę
* atrakcje i niespodzianki
* pyszny catering: bufet ciepły i zimny, bar sałatkowy, przekąski, desery, owoce
* open bar VIP: piwo, whisky, wódka
* softy: napoje i soki
* serwis kawowy

 

Pakiet VIP to nie tylko bilet, to emocje i przeżycie jedyne w swoim rodzaju! Kup bilet do Strefy VIP i baw się razem z Nami bez ograniczeń! 

 

Podczas 2 dni niezapomnianej zabawy wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki tanecznej. Występy rodzimych wykonawców jak co roku zostaną podzielone na:
I DZIEŃ (Piątek):
Young stage
Program na żywo Polo Tv
Koncert gwiazdy wieczoru - Sławomir
Koncert gwiazd
II DZIEŃ (Sobota):
Debiuty
Koncert premier
Koncert gwiazdy zagranicznej  - Samantha Fox
Koncert gwiazd

 

Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2018 bilety już w sprzedaży!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

XXIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2018
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/