Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival

Baby Lasagna

03.09.2024 Wrocław

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Baby LasagnaBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

BABY LASAGNA
wtorek
03.09.2024
20:00

BABY LASAGNA

Wrocław, Centrum Koncertowe A2

O wydarzeniu

Na Konkursie Piosenki Eurowizji zrobił furorę z utworem “Rim Tim Tagi Dim”, a po powrocie do rodzinnej Chorwacji witały go tysiące osób. Rozpędzony Baby Lasagna zapowiada trasę po Europie!

Baby Lasagna informacje

Marko Purišić muzyczną karierę zaczynał w 2011 roku jako gitarzysta rock/metalowej grupy Manntra. Będąc w jej szeregach muzyk po raz pierwszy uczestniczył w chorwackich eliminacjach do Eurowizji - pięć lat temu formacja wystąpiła w konkursie Dora 2019, podczas którego zajęła czwarte miejsce. W zeszłym roku Marko postawił na karierę solową i trzeba przyznać, że krok ten był strzałem w dziesiątkę. Zaczął od singli “IG Boi” oraz “Don’t hate yourself, but don’t love yourself too much”, jednak to wraz z wygraniem eliminacji do tegorocznego konkursu w szwedzkim Malmoe jego popularność wskoczyła na wyższy level. Baby Lasagna na Eurowizji zajął drugie miejsce, ale w Chorwacji był witany przez ponad 30 tysięcy osób jak bohater. Utwór “Rim Tim Tagi Dim” odsłuchany został blisko 40 milionów razy, a nawet uplasował się na listach przebojów w Niemczech, Austrii czy Wielkiej Brytanii.

Po podpisaniu kontraktu z Polydor / Universal Germany i wyprzedaniu w przeciągu jednego dnia 3 stadionowych koncertów w Zagrzebiu Baby Lasagna odhacza kolejne sold outy na mapie Europy, a już lada chwila podzieli się z fanami nową muzyką. Na jego debiutancki album przyjdzie nam jeszcze chwilkę poczekać, ale Wy nie zwlekajcie z zakupem biletów na jego koncerty - te bowiem potrafią rozejść się bardzo szybko. 

Baby Lasagna przyjedzie do Polski! Wiemy, gdzie zagra

24.06.2024

KoncertyRock

Baby Lasagna przyjedzie do Polski! Wiemy, gdzie zagra

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też