emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023

Luxtorpeda

25.11.2023-20.01.2024 Wrocław, Oborniki

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

od 60,00 zł
LuxtorpedaBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Wrocław

Luxtorpeda
sobota
25.11.2023
20:00

Luxtorpeda

Wrocław, Stary Klasztor

Oborniki

Luxtorpeda
sobota
20.01.2024
19:00

Luxtorpeda

Oborniki, Obornicki Ośrodek Kultury

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncerty zespołu Luxtorpeda! Poznańska formacja zaprezentuje materiał z najnowszej płyty pt. Omega. Nie zabraknie także największych i dobrze znanych publiczności hitów Luxtorpedy. Luxtorpeda bilety na koncerty już w sprzedaży.

Luxtorpeda Omega

Album Omega ujrzał światło dzienne w maju 2022. Na najnowszej płycie Luxtorpedy znalazło się 11 premierowych utworów ostro komentujących rzeczywistość. Do takich liryków musiała powstać mocna i surowa muzyka, brzmieniem nawiązująca do lat 90. To analogowe i bezkompromisowe oblicze Luxtorpedy, jest najmocniejszym albumem w historii tego zespołu. Materiał z siódmego studyjnego albumu zespołu będzie można usłyszeć na żywo w Starym Klasztorze. W trakcie koncertu nie zabraknie również utworów z poprzednich płyt grupy.

Zespół Luxtorpeda powstał z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Roberta „Litzy” Freidricha (Acid Drinkers, Turbo, Flap Jack, 2Tm2,3, Arka Noego, KNŻ), który do współpracy zaprosił: gitarzystę Roberta Drążka, basistę Krzysztofa Kmiecika (Armia, 2Tm2,3) oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka. W 2011 roku skład uzupełnił wokalista Przemysław Frencel (52 Dębiec).

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też