HOTEL BRISTOL
HOTEL BRISTOL

HOTEL BRISTOL

HOTEL BRISTOL mieści się przy ulicy Rynek 20 w Rzeszowie. Jest to ekskluzywny hotel dla najbardziej wymagających klientów. Swoją formą architektoniczną nawiązuje do tradycji Podkarpacia. Istotne jest to, iż to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w tym regionie. Wyposażenie Bristolu  obejmuje komfortowe apartamenty oraz pokoje dla gości. Znajdują się tutaj najlepsze restauracje oferujące potrawy z różnych stron świata. Ponadto hotel dysponuje salami konferencyjnymi, centrum fitnessu, SPA oraz kasynem. Do dyspozycji odwiedzających hotel jest także wygodny podziemny parking. Obiekt dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

 

Szukane hasła związane z Hotel Bristol: bristol rzeszów bilety, elvis symfonicznie rzeszów, viva italia bristol 

 

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

HOTEL BRISTOL
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Rynek 20
35-001 Rzeszów

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/