Ełckie Centrum Kultury

Ełckie Centrum Kultury

Ełckie Centrum Kultury mieści się przy ul. Wojska Polskiego 47 w Ełku. Do głównych zadań ECK w Ełku należy propagowanie sztuki i kultury wśród lokalnej społeczności, rozbudzanie zainteresowań, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży, oraz tworzenie warunków do dalszego ich rozwoju, propagowanie lokalnej tradycji folklorystycznej i wspieranie amatorskiego ruchu artystów. Ponadto instytucja zajmuje się organizacją różnorodnych koncertów, spektakli teatralnych i artystycznych. W 2012 roku, na tyłach Centrum Kultury w Ełku, otwarto scenę nowego amfiteatru miejskiego. Jego budowę przeprowadzono w ramach projektu "Transgraniczne Centrum Integracji Kulturalnej - Scena na granicy".

ECK Ełk Bilety

W serwisie eBilet.pl znajdziesz interesujące propozycje biletów na koncerty lub biletów na spektakle w ECK Ełk. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą, kup bilet i weź udział w wyjątkowych wydarzeniach kulturalnych.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ełckie Centrum Kultury
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Wojska Polskiego 47
19-300 Ełk

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/