Centrum Kultury SOKÓŁ

Centrum Kultury SOKÓŁ

Centrum Kultury Sokół mieści się przy ul. Jana Długosza 3 w Nowym Sączu i  jest samorządową instytucją kultury województwa małopolskiego. Obiekt rozpoczął swoją działalność kulturalną w 1998 roku, w miejscu dawnego Wojewódzkiego Ośrodka Kultury. Kontynuuje długą, blisko 140-letnią tradycję Towarzystwa Gimnastycznego Sokół. Gmach, w którym obecnie mieści się Małopolskie Centrum Kultury Sokół, w 1892 roku stał się siedzibą słynnej sądeckiej Sokolni. Do najważniejszych zadań Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu należy upowszechnianie kultury i sztuki, przygotowywanie i realizacja różnorodnych projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, a także rozwój ruchu artystycznego na obszarze Małopolski.

Centrum Kultury Sokół Bilety

Centrum Kultury Sokół bilety na nadchodzące wydarzenia znajdziesz w serwisie eBilet.pl. Oficjalny kanał sprzedaży, szybka i bezpieczna transakcja – sprawdź już teraz.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Centrum Kultury SOKÓŁ
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Jana Długosza 3
33-300 Nowy Sącz
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/