Amfiteatr Dźwirzyno

Amfiteatr Dźwirzyno

Amfiteatr Dźwirzyno to obiekt rozrywkowo-kulturalny w miejscowości położonej nieopodal Kołobrzegu – w Dźwirzynie. Znajduje się on przy Gminnym Ośrodku Sportu, Turystyki i Rekreacji przy ulicy Sawickiej, jednak wejście zlokalizowane jest przy ul. Jachtowej. Wydarzeniami, które odbywają się w Amfiteatrze Dźwirzyno w ciągu roku są eventy gminne i sołeckie: dożynki, majówka.

Amfiteatr w Dźwirzynie – wydarzenia organizowane w obiekcie

Obiekt ożywa głównie w okresie letnim, kiedy nad morze przybywają liczni turyści. Miejscowość organizuje wówczas rozrywki różnego typu, zarówno dla mieszkańców, jak i dla gości. Wczasowicze mają możliwość wzięcia udziału w przedstawieniach kabaretowych, występach artystów-magików czy koncertach polskich gwiazd. Obiekt może pomieścić do 400 widzów.

 

Imprezy organizowane latem w obiekcie to najczęściej koncerty i spektakle, które przyciągają publiczność, spragnioną wrażeń i rozrywki w nadmorskim kurorcie. Największą popularnością cieszą się występy kabaretów, które bawią widzów do łez. Wystąpili tu m.in. Kabaret Nowaki, K2, Igor Kwiatkowski, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Skeczów Męczących oraz Paranienormalni. Pojawili się tu również Marcin Daniec oraz Andrzej Grabowski. Jak zarezerwować miejsce na wydarzenie w Amfiteatrze Dźwirzyno? Bilety zapewniają miejsca siedzące dla każdego chętnego!

 

W Amfiteatrze Dźwirzyno nie może zabraknąć muzyki! Koncert Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch przyciągnął miłośników największych włoskich hitów, z kolei Tribute to ABBA zgromadził fanów szwedzkiego zespołu, znanego m.in. z piosenek Waterloo, Dancing Queen, Mamma Mia, Take a Chance On Me i wielu innych. Amfiteatr Dźwirzyno odwiedził również zespół Łobuzy, którego kawałek Ona czuje we mnie piniądz podbił serca amatorów disco-polo.

Często zadawane pytania dotyczące Amfiteatru Dźwirzyno

Gdzie znajduje się Amfiteatr Dźwirzyno?

Amfiteatr Dźwirzyno to obiekt kulturalno-rozrywkowy w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno, położonej niedaleko Kołobrzegu. Znajduje się przy Gminnym Ośrodku Sportu, Turystyki i Rekreacji, na ulicy Sawickiej. Główne wejście zlokalizowane jest przy ul. Jachtowej.

 

Co odbywa się w Amfiteatrze w Dźwirzynie poza sezonem?

W Amfiteatrze w Dźwirzyno odbywają się w ciągu roku eventy gminne i sołeckie: dożynki, majówka. Obiekt ożywa w sezonie letnim, kiedy do miejscowości przybywają turyści. To właśnie wtedy Amfiteatr gości największe gwiazdy polskiej estrady.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze Dźwirzyno?

W Amfiteatrze Dźwirzyno odbywają się wydarzenia sołeckie i gminne. Latem natomiast organizowane są tu różne imprezy biletowane – występy artystów, komików oraz koncerty. Dźwirzyno odwiedzili Andrzej Grabowski, Kabaret Skeczów Męczących Kabaret Pod Wyrwigroszem, Kabaret Paranienormalni, Cleo i wielu innych.

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Amfiteatr Dźwirzyno
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Hanki Sawickiej
78-131 Dźwirzyno

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/