A Propos

A Propos

Klub A`propos od momentu otwarcia w 2009 r. wypełnia dobra muzyka. Publiczność i muzycy cenią atmosferę klubu i jego akustykę, chętnie do niego wracają i dlatego odbywa się w nim kilkadziesiąt koncertów rocznie.
Są to koncerty soulowe, funkowe, bluesowe i jazzowe, a także artystyczne projekty autorskie. W tym czasie Klub odwiedziły takie gwiazdy muzyki polskiej jak: Grażyna Łobaszewska, Martyna Jakubowicz, Elżbieta Adamiak, Katarzyna Groniec, Joanna Trzepiecińska, Renata Przemyk, Dorota Miśkiewicz, Jan „Ptaszyn” Wróblewski, Wojciech Karolak, Krzesimir Dębski, Leszek Możdżer, Wojciech Waglewski, Piotr Wojtasik, Adam Pierończyk, Marcin Wasilewski, Henryk Miśkiewicz, Jorgos Skolias, Jacek Bończyk, Leszek Cichoński, Sebastian Riedel z zespołem Cree.
Również zagraniczne gwiazdy odwiedzają A`propos regularnie, w tym Zdenek Bina (-123 minuty), Vasti Jackson, Carlos Johnson, Stan Skibby czy Randy Brecker, członek słynnego Breckers Brothers.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

A Propos
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Wieniawskiego 82
58-309 Wałbrzych
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/