Koncert dla Ukrainy

Koncert dla Ukrainy

Zapraszamy na retransmisję wyjątkowego i spontanicznego „Koncertu dla Ukrainy”, który odbył się 7 marca 2022 roku w Teatrze Studio Buffo. W koncercie wzięli udział artyści teatru i gwiazdy polskiej (i nie tylko) sceny muzycznej. Dochód z retransmisji koncertu zostanie przekazany uchodźcom ukraińskim za pośrednictwem Polskiej Akcji Humanitarnej.

 

Pamiętajcie, że jeśli chcecie wesprzeć akcję wyższą kwotą, możecie kupić większą ilość biletów na streaming i podarować je swoim pracownikom lub swoim bliskim. 

 

  • Reżyseria - Janusz Józefowicz
  • Kierownictwo muzyczne - Janusz Stokłosa

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie! Dramat wojny za naszą wschodnią granicą sprawił, że setki tysięcy obywateli Ukrainy szuka schronienia w naszym kraju. Chcemy dołączyć do ogromnej rzeszy Polaków, dla których pomaganie tym ludziom jest naturalnym odruchem serca.

Szczegóły dotyczące retransmisji:

• Logowanie do platformy streamingowej i odtwarzanie spektaklu będzie możliwe od godziny 17:00 19 marca 2022 r. do godziny 23:00 20 marca 2022 r. 

• Spektakl retransmitowany będzie na stronie https://live.studiobuffo.pl/

• Kodem dostępowym do retransmisji jest dwunastocyfrowy numer, znajdujący się pod kodem kreskowym na górze tego biletu. 

• Kod uprawnia do odtworzenia retransmisji na jednym urządzeniu i będzie aktywny przez 4 godziny od momentu jego aktywacji (logowania) na stronie.

• Prosimy uważnie wpisywać kod na stronie dostępu do retransmisji i nie udostępniać go osobom postronnym.

 

Jak odebrać retransmisję:

1. Wejdź na stronę https://live.studiobuffo.pl/

2. Wpisz kod dostępu

3. Kliknij przycisk „Zaloguj”

4. Naciśnij przycisk PLAY (trójkąt) w oknie transmisji.

 

Poniżej kilka przydatnych informacji:

• Retransmisję można oglądać na komputerze, laptopie, tablecie lub smartfonie.

• Jeśli urządzenie, na którym odbieracie Państwo transmisję, straci połączenie z Internetem, po nawiązaniu ponownego połączenia z siecią, logujecie się Państwo tym samym kodem. 

• Kodem można logować się wielokrotnie, ale tylko na jednym urządzeniu.

• Materiały transmitowane są z dźwiękiem, jeśli komputer nie posiada wbudowanych głośników, należy je podłączyć lub do urządzenia można podłączyć słuchawki.

• Prosimy pamiętać o podłączeniu urządzenia do ładowarki w trakcie transmisji.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Koncert dla Ukrainy
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/