Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Teatr Musicale Romeo i Julia w 3D

Romeo i Julia w 3D

14.10.2024 Warszawa

Organizator: Studio Buffo

Romeo i Julia w 3DBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Romeo i Julia 3D
poniedziałek
14.10.2024
19:00

Romeo i Julia 3D

Warszawa, Teatr Studio Buffo w Warszawie

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na pierwszy na świecie i jedyny w Polsce wodny musical 3D! Widowisko inspirowane dramatem Shakespeare’a, zachwycające swoją oryginalnością i nowatorstwem - musical Romeo i Julia w 3D w Teatrze Studio Buffo. Bilety już w sprzedaży!

 

Romeo i Julia w 3D o spektaklu

Prezentujemy zderzenie tradycyjnego widowiska musicalowego z wirtualną scenografią wygenerowaną przez projekcje 3D i animacje na wodnych ekranach. To olśniewające zintegrowanie wirtualnej dekoracji wyświetlanej na wodzie z rzeczywistymi rekwizytami w połączeniu z możliwością wykorzystania nieograniczonej ilości aktorów i tancerzy, umożliwiło stworzenie scen, o jakich twórcy teatralni i rewiowi dotychczas mogli tylko marzyć.


Oryginalna 
muzyka JANUSZA STOKŁOSY, polski tekst zainspirowany dramatem Shakespeare’a „Romeo i Julia”, reżyseria i choreografia JANUSZA JÓZEFOWICZA oraz materiały do projekcji 3D przygotowane przez studio PLATIGE IMAGE (twórcy m.in. nominowanego do Oskara filmu „Katedra„) – to wszystko stanowi gwarancję wielkiego wydarzenia artystycznego.


Tematem musicalu jest miłość dwojga młodych ludzi, nie umiejących odnaleźć porozumienia ze światem dorosłych. Szczególnie w chwili rodzącego się wielkiego uczucia. W konsekwencji młodzieńcza i bezkompromisowa miłość musi się zmierzyć z bezwzględnością komercyjnego świata egocentrycznych rodziców.


To dramat pokoleń – rodziców i dzieci, którzy nie potrafią ze sobą rozmawiać, wzajemnie się słuchać ani szanować swoich potrzeb. Czy prawdziwa miłość ma szansę przetrwać w tak niesprzyjających warunkach? Przekonajcie się sami!


Za technologię wodną odpowiada firma WATER CONCEPT – specjalizująca się w tworzeniu zaawansowanych instalacji multimedialnych z wykorzystaniem wielkoformatowych ekranów i kurtyn wodnych, dysz efektownych i gejzerów.

Romeo i Julia 3D musical - obsada i twórcy

Natalia Kujawa, Maria Tyszkiewicz, Natalia Srokocz, Aleksandra Zawadzka, Mariola Napieralska, Mateusz Jakubiec, Jerzy Grzechnik, Artur Chamski, Mariusz Czajka, Dariusz Kordek, Michał Derlicki, Jan Traczyk, Tomasz Steciuk, Marcin Tyma, Andrzej Józefowicz, Nam - Bui Ngoc Hai, Radosław Maciński, Dominika Gajduk, Aleksandra Popławska, Karolina Królikowska, Beata Urbańska, Iga Ryś, Paweł Orłowski, Sebastian Lubański, Łukasz Trautsolt, Jarosław Janikowski, Tomasz Krajewski, Mariusz Bromirski

 

Reżyseria i choreografia: Janusz Józefowicz

Scenografia:  Andrzeja Worona

Muzyka: Janusz Stokłosa

 

Czas trwania spektaklu: około 110 minut

 

Romeo i Julia Buffo bilety na musical 3D dostępne na eBilet.pl! Romeo i Julia spektakl - nie przegap!

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też