Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Teatr Komedia Klaps! 50 twarzy Greya

Klaps! 50 twarzy Greya

03.06.2024 Wrocław

Organizator: Agencja Pop-art

Klaps! 50 twarzy GreyaBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Wrocław

Klaps! 50 twarzy Greya
poniedziałek
03.06.2024
17:00

Klaps! 50 twarzy Greya

Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu
Klaps! 50 twarzy Greya
poniedziałek
03.06.2024
20:15

Klaps! 50 twarzy Greya

Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu

O wydarzeniu

Fantazje dojrzałej księgowej, które stają się coraz gorętsze z każdym kolejnym łykiem wina. „Klaps!” to „Pięćdziesiąt twarzy Greya” w adaptacji teatru Krystyny Jandy. Klaps! 50 twarzy Greya bilety na spektakl już dostępne.

Spektakl dla widzów od 18. roku życia.

O spektaklu Klaps! 50 twarzy Greya 

Kto z nas nie słyszał o książce „50 twarzy Greya”? Przecież stała się ona najsłynniejszym czytadłem dla kobiet. Tylko w samych Stanach Zjednoczonych w ciągu trzech pierwszych miesięcy powieść sprzedała się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy. Powstał też spektakl, który jest parodią tego rodzaju literatury i cieszy się ogromną popularnością zarówno w Ameryce, jak i Europie. Spektakl dotarł też do warszawskiego Teatru Polonia.

W obsadzie polskiej adaptacji, na deskach Teatru Polonia w rolach głównych możemy oglądać Magdalenę Lamparską, Martę Walesiak i Mateusza Damięckiego. Za reżyserię odpowiada John Weisgerber, scenografię i kostiumy przygotowała Paulina Czernek, a choreografia została przygotowana przez Paulinę Andrzejewską. Na scenie możemy podziwiać nie tylko układy taneczne aktorów, ale również popisy wokalne artystów, a „romantyczna” piosenka w wykonaniu Mateusza Damięckiego po prostu zwala z nóg. 

Spektakl muzyczny, ze znakomitymi piosenkami, błyskotliwym humorem oraz genialną grą aktorską. Zapewniamy, że będziecie zachwyceni tym prześmiewczym spektaklem i ostrzegamy, że od ciągłego śmiechu wyjdziecie z bólem brzucha. Warto dodać, że spektakl przeznaczony jest tylko dla widzów dorosłych. A striptiz i goła klata oszałamiająco przystojnego Mateusza Damięckiego jest wisienką na torcie całego przedstawienia.

 

Obsada:

  • Magdalena Lamparska
  • Marta Walesiak
  • Mateusz Damięcki

Reżyseria: John Weisgerber

Spektakl Teatru Polonia

Czas trwania: 140 minut z przerwą

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też