Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Blef

Organizator: Teatr Kamienica

OpisArtyści

Opis

Zapraszamy na spektakl Blef! Blef jest słodko-gorzką komedią odsłaniającą kulisy korporacyjnego piekiełka, który odbędzie się w Teatrze Kamienica. Blef bilety na spektakl w Warszawie już w sprzedaży. 

 

Blef fabuła

Kariera, pieniądze, władza to najbardziej liczy się w korporacyjnym życiu. Idealnie skrojone garnitury, finezyjne poszetki, gustowne krawaty i męskie rozprawy o biznesie. Co się zmienia, gdy po przeciwnej stronie stołu, do negocjacji siada kobieta? Pokusa manifestacji wyższości, żądza sukcesu i prawa ekonomii mogą okazać się przyczyną pikantnych, ale pełnych wysublimowanego humoru, korporacyjnych pertraktacji.

 

Stanisław (Jan Wieczorkowski/Michał Rolnicki) i Krzysztof (Kamil Kula/Adam Serowaniec) czekają na spotkanie z Jackiem, aby mogli przypieczętować strategiczną dla ich pozycji w firmie umowę. Zamiast zaprzyjaźnionego biznesowego partnera, w gabinecie zjawia się jednak Hanna (Katarzyna Ankudowicz/Ilona Wrońska). Zimna taktyka kobiety pozostaje zagadką nawet dla najwyższego rangą korporacjusza, Władysława (Marcin Perchuć).

 

Przedstawienie jest teatralną, niezwykle wciągającą kalkulacją zawodowych zysków i nierzadko moralnych strat.

 

Premiera: 12 września 2019

Blef twórcy spektaklu

  • Autor: Andrew Payne
  • Reżyseria: Bartłomiej Wyszomirski
  • Tytuł oryginału: The Meeting
  • Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
  • Scenografia: Andrzej Lewczuk
  • Kostiumy: Agnieszka Prokopczuk
  • Asystentka reż.: Karolina Gromadzka

 Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn