Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Teatr Komedia Zacznijmy jeszcze raz

Zacznijmy jeszcze raz

19.05-09.06.2024 Warszawa

Organizator: Teatr Kamienica

Zacznijmy jeszcze razBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Warszawa

Zacznijmy jeszcze raz
niedziela
19.05.2024
18:00

Zacznijmy jeszcze raz

Warszawa, Teatr Kamienica w Warszawie
Zacznijmy jeszcze raz
niedziela
09.06.2024
16:00

Zacznijmy jeszcze raz

Warszawa, Teatr Kamienica w Warszawie

O wydarzeniu

Zapraszamy na spektakl Zacznijmy jeszcze raz do Teatru Kamienica w Warszawie. Zacznijmy jeszcze raz bilety już dostępne.

 

Zacznijmy jeszcze raz fabuła

Podobno w życiu najważniejsze są wiara, nadzieja, miłość i… uśmiech. Wszystko to będzie można odnaleźć w spektaklu „Zacznijmy jeszcze raz”. Komedii z maestrią napisanej przez Aleksandrę Wolf (autorkę tekstów do telewizyjnego kabaretu Rozmowy w Tłoku z programu „Szymon Majewski Show”.

 

Ona jest terapeutką uzdrawiającą związki małżeńskie. On jest pacjentem rujnujący związek małżeński. Ona jest opanowana, kompetentna i przewidywalna. On jest nieopanowany, niekompetentny i nieprzewidywalny. Wszystko jasne. Czyżby? Przyjdzie im rozegrać pojedynek do ostatniej komediowej kropli krwi. Zerwą wiele masek (ich czy waszych?), wiele grzechów przyjdzie im zdemaskować, wiele błędów… przyjdzie im naprawić.

 

„Zacznijmy jeszcze raz” to poker mistrzów aktorstwa – Aldony Jankowskiej i Tomasza Sapryka. Nie wiadomo kto, co ma w kartach… i na czyją stronę przechyli się szala zwycięstwa… ale dopóki walka trwa, dopóki karty leżą na stole, trzeba grać… i to o najwyższą stawkę – miłość.

 

Urzekająca, pełna ciepłego humoru i życiowej mądrości historia miłosna, ukazująca, że zawsze (niezależnie od tego, jak trudne może się to wydawać) warto podjąć walkę o kogoś, kto nas kocha… z wzajemnością.

 

Czas trwania: 75 min bez przerwy.

Zacznijmy jeszcze raz obsada i twórcy 

Autor: Aleksandra Wolf

Reżyseria: Tomasz Sapryk

Tytuł oryginału: Zacznijmy jeszcze raz

Scenografia: Witold Stefaniak

 

Obsada: Aldona Jankowska, Tomasz Sapryk

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też