Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Słońce Kopernika

14.05.2023 Teatr Kamienica w Warszawie

Organizator: Teatr Kamienica

od 60,00 zł
BiletyOpisMiejsce

BILETY

Warszawa

niedziela
14.05.2023
12:00

Słońce Kopernika

Warszawa, Teatr Kamienica w Warszawie
niedziela
14.05.2023
14:30

Słońce Kopernika

Warszawa, Teatr Kamienica w Warszawie

Opis

Serdecznie zapraszamy na spektakl dla dzieci Słońce Kopernika w Teatrze KamienicaSłońce Kopernika bilety już w sprzedaży.

Słońce Kopernika w Teatrze Kamienica

Spektakl dla dzieci od 5 do 12 lat. 

Autor: Jarosław Gmitrzuk

ReżyseriaEmilian Kamiński

Tytuł oryginału: Słońce Kopernika

Kostiumy: Anna Rudzińska

Muzyka: Bartłomiej Zajkowski

Obsada: Jolanta Mrotek, Jarosław Gmitrzuk, Jan Naturski

 

Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię. Polskie go wydało plemię. Niesamowita historia Mikołaja Kopernika, jednego z najsłynniejszych Polaków, człowieka, który zrewolucjonizował naukę i myślenie o wszechświecie, opowiedziana na deskach Teatru Kamienica. Zapraszamy młodych adeptów kosmosu do ekscytująco dalekiej podróży w czasie i przestrzeni. Uwolnij dziecięcą fantazję, sięgnij gwiazd i odkryj odległe galaktyki! Pasy zapięte? Startujemy!

 

Przebojowa dr Wenusecka i jej tajemniczy gość przewodniczyć Wam będą w kosmicznej eskapadzie, dzięki której osobiście poznacie wielkiego astronoma i co najważniejsze- przekonacie się, że niemożliwe nie istnieje. Na własne oczy zobaczycie, jak Mikołaj Kopernik zatrzymał Słońce i ruszył Ziemię. Gwarantujemy, że wszechświat jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie, a Twoje kosmiczne marzenia staną na wyciągnięcie ręki. Międzygalaktyczna wiedza otworzy się przed Tobą, a przy okazji dowiesz się choćby tego, jak powstała... bułka z masłem. Świat ciekawostek, anegdot, wynalazków, nowych umiejętności i wiedzy czeka na Ciebie, a wszystko to podczas dobrej zabawy!  Spektakl Słońce Kopernika to edukacyjno-muzyczna opowieść o życiu i marzeniach Mikołaja Kopernika. Lekki, wierszowany tekst, wesołe piosenki i atrakcyjne projekcje multimedialne przybliżą młodym Widzom skomplikowany świat nauki. 

Miejsce

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn