wRock for Freedom 2018 - Dzień Niepodległości: DŻEM, IRA, HAPPYSAD, LADY PANK, KOMBII
wRock for Freedom 2018 - Dzień Niepodległości: DŻEM, IRA, HAPPYSAD, LADY PANK, KOMBII

wRock for Freedom 2018 - Dzień Niepodległości: DŻEM, IRA, HAPPYSAD, LADY PANK, KOMBII

wROCK for Freedom - Dzień Niepodległości 2018! Jak co roku zapraszamy w dniach 10 - 11 listopada do Hali Stulecia na nadzwyczajne koncerty z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości! Na scenie wystąpią niekwestionowane gwiazdy polskiej muzyki - 10.11 DŻEM, IRA, HAPPYSAD, a dzień później 11.11 LADY PANK oraz KOMBIILegendy polskiego rocka Dżem, Ira, Lady Pank, Kombii jak również młodszy stażem ale uznany Happysad oraz ich nieśmiertelne przeboje gwarantują najgłośniejsze obchody święta 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości - warto być z nami w teg dni! wRock for Freedom 2018 - Dzień Niepodległości bilety w sprzedaży!

 

W ten listopadowy weekend usłyszymy najwieksze przeboje! Publiczność kilku pokoleń zaśpiewa wspólnie " Wehikuł czasu", "Cegłę" i "Sen o Victorii" - Dżemu, "Mój dom" i "Nadzieję" - zespołu IRA, a także "Zanim pójdę" i "Łydkę" - Happysadu. Lady Pank wykonają w całości swoją pierwszą płytę LP1 , z której pochodzą takie hity jak “Kryzysowa narzeczona”, “Mniej niż zero” czy "Zamki na piasku”. Natomiast podczas występu Kombii na pewno nie zabraknie takich utworów jak "Black and white", "Słodkiego miłego życia", "Nasze rande vous", czy "Pokolenie". 

 

wRock for Freedom Dzień Niepodległości  2018 bilety:

- w sprzedaży karnety dwudniowe

 

wRock for Freedom Dzień Niepodległości  2018!  wRock for Freedom 2018 bilety! Lady Pank, Kombii Wrocław!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

wRock for Freedom 2018 - Dzień Niepodległości: DŻEM, IRA, HAPPYSAD, LADY PANK, KOMBII
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/