Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Koncerty Inne Ethno Jazz Festival THE BULGARIAN VOICES ANGELITE

Ethno Jazz Festival THE BULGARIAN VOICES ANGELITE

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Ethno Jazz Festival  THE BULGARIAN VOICES ANGELITEO wydarzeniu

O wydarzeniu

ZMIANA MIEJSCA: koncert odbędzie się w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1, godzina rozpoczęcia nie ulega zmianie. Zakupione bilety zachowują ważność.

 

The Bulgarian Voices Angelite – światowej sławy żeński chór we Wrocławiu! Ethno Jazz Festival ma zaszczyt zaprosić 28 września do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. The Bulgarian Voices - Angelite bilety już w sprzedaży. 

The Bulgarian Voices Angelite informacje

Ten fenomenalny zespół po raz pierwszy zachwycił świat podczas występu w Niemczech w 1987 roku, w Bremen, aby w kolejnych latach odwiedzić z koncertami całą kulę ziemską – od Alaski do Japonii, od Meksyku po Indie.

Bułgarskie Głosy śpiewały na ceremonii rozdania nagród Nobla w Oslo oraz dla hinduskiego maharadży, współpracowały z Bobby McFerrinem oraz japońskimi perkusistami z Kodo, a także wyprodukowały fascynujące nagrania z alikwotowymi śpiewakami z Tuwy. 

Chór koncertuje na całym świecie i wydał 13 albumów, w tym “Heritage” pod batutą nowej dyrygentki Katji Borulovej. Na krążku znajdziemy zarówno starsze utwory w nowej wersji jak i nowe muzyczne dzieła.

THE BULGARIAN VOICES ANGELITE - niesamowity żeński chór oferuje równie niesamowity repertuar muzyczny, w którym folklor dawnych czasów wzbogaca i oddaje swoją ogromną energię teraźniejszym rytmom. Podczas trasy koncertowej zaskakują słuchaczy muzyką, która dogłębnie dotyka duszy.

Chór często ma przyjemność współpracować z muzykami z całego świata i z różnych kultur. Między innymi podczas wrocławskiego koncertu będzie można uslyszeć utwór skomponowany przez wybitnego kompozytora - Ivana Spassova, który stworzył go specjalnie dla Bulgarian Voices - Angelite na krótko przed swoją śmiercią.

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa chór powrócił do koncertowania. Jesienią 2022 roku wrócili do studia by nagrać najnowszy program “Medivial Eastern Orthodox Music from 13 & 14 century”.

Tegoroczna, europejska trasa obejmie 7 różnych państw, gdzie chór zaprezentuje mieszankę bardzo tradycyjnych utworów pochodzących z Bałkanów oraz najnowszy repertuar z Orthodox Music, który będzie miał swoją premierę we wrześniu 2023 roku.

Każdy występ chóru Bulgarian Voices Angelite to przeżycie artystyczne na najwyższym poziomie - nie przegapcie okazji zobaczenia ich na żywo we Wrocławiu!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też