Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Koncerty Rock Urszula, Wanda i Banda, Jary Oddział Zamknięty, Rezerwat

Urszula, Wanda i Banda, Jary Oddział Zamknięty, Rezerwat

Organizator: GALICJA PRODUCTIONS

Urszula, Wanda i Banda, Jary Oddział Zamknięty, RezerwatO wydarzeniu

O wydarzeniu

Back to the 80', czyli ostatki w klimacie lat osiemdziesiątych! Pożegnaj karnawał w towarzystwie największych legend polskiej estrady: Urszula, Wanda i Banda, Jary Oddział Zamknięty, Rezerwat w wystąpią w krakowskim Klubie Kwadrat! Koncert odbędzie się 2 marca 2019 roku. Urszula, Wanda i Banda, Jary Oddział Zamknięty, Rezerwat bilety na koncert już w sprzedaży!

 
To będzie najlepsza impreza w klimacie lat 80' w mieście! Niezapomniany wieczór dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Urszula, Wanda i Banda, Jary Oddział Zamknięty oraz Rezerwat zaprezentują swoje największe przeboje i tym samym przywołają wspomnienia tamtych lat.

Lata 80. to szczególna dekada dla popkultury. To właśnie wtedy zaczęła się moda na muzykę z syntezatorów, telewizor ostatecznie wyparł radio, a popularność zdobyły magnetofony. Fryzura musiała być natapirowana, obowiązkowe były spodnie marmurki i plastikowa biżuteria. Dla wielu lata osiemdziesiąte to szalone czasy liceum, pierwszych przyjaźni i miłości, a przede wszystkim dużo dobrej muzyki i zabawy. 

 

Urszula, Wanda i Banda Jary Oddział Zamknięty, Rezerwat koncert Kraków - 2.03.2019, Klub Kwadrat. 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też