Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

The Hives

Organizator: Knock Out Productions

The HivesO wydarzeniu

O wydarzeniu

Szwedzka legenda The Hives powróci do nas z premierowym albumem „The Death Of Randy Fitzsimmons” to pierwsze wydawnictwo The Hives, które ukaże się już 11 sierpnia 2023 roku (FUGA) po dekadzie przerwy! Występ szwedzkiej grupy w Warszawie otworzą The Stubs oraz Bratakus. The Hives bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

Wraz z ogłoszeniem koncertu – 9 maja 2023 roku – opublikowany został pierwszy singiel z nadchodzącej płyty – „Bogus Operandi”, którego brzmienie doskonale oddaje energię, za którą zespół zaskarbił sobie tysiące fanów. Grupa powróci do Polski 19 września 2023 roku i wystąpi w klubie Progresja.

The Hives informacje

Rock został wręcz stworzony dla Szwedów. Ich charyzma, osobliwe poczucie humoru, kontrolowany luz, a przede wszystkim złote riffy i powiązania z punkiem idealnie pasują do numerów po równo żarliwych, jak i gęstych od emocji. The Hives to - w pakiecie chociażby z Backyard Babies czy The Hellacopters - właśnie jeden z takich zespołów, w którym pięknie wybrzmiewają wszystkie ww. elementy. Na koncertach dyrygują publiką, bo ich żelazna pewność siebie powoduje, że na scenie czują się jak w domu. Szwedzi z The Hives świętują w tym roku trzydziestolecie działalności, a ich wściekle garażowy, nasycony testosteronem punk’n’roll wciąż kąsa tak samo skutecznie.

The Stubs

W ciągu ponad dekady kariery The Stubs zdążyli pokazać, że nad Wisłą da się robić bezkompromisowego rock’n’rolla, umrzeć i powrócić do żywych. Naładowane luzem power trio pod dowództwem Tomka Szkieli już od zmartwychwstania przed dwoma laty daje więc szereg świetnych koncertów, a do tego pierwszy od sześciu lat album “The Famous Fairy Tale”. W tym garażu dalej czai się brud, dzicz, wilgoć i nawet więcej agresji, niż wcześniej. Tej nocy Stubsi rozruszają całą Warszawę.

Bratakus

Na scenie i na płytach występują tylko we dwójkę, ale zapewniają tyle adrenaliny, że znacznie liczniejsze formacje mogłyby się od nich uczyć. Siostry Cuinn bez żadnych zahamowań manifestują swoje poglądy, są świadome swojej mocy i krzesają maksymalnie żywotnego punk rocka. Bez dodatku słodzików czy innych upiększaczy – sama surowa siła. Gwarantujemy, że ten duet pożera odbiorców.

 

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też