Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Koncerty Rock Łydka Grubasa - jesienna trasa 2023

Łydka Grubasa - jesienna trasa 2023

Organizator: Rockfan Bartosz Aleksander Krusznicki, Łydka Grubasa

Łydka Grubasa - jesienna trasa 2023O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Dzień doberek, kłania się Łydka Grubasa! Zapraszamy Cię niezwykle serdecznie na koncerty w ramach jesiennej trasy "ĘĆ się imię Twoje". Okazją jest nasza najnowsza płyta zatytułowana "ĘĆ" nagrana razem ze wspaniałymi Gośćmi. I jest to trasa ciut inna niż dotychczasowe... Bilety już w sprzedaży.

Łydka Grubasa - jesienna trasa 2023

Zmiany w terminach:

  • Kołobrzeg - 05.11.2023, pierwotna data  03.11.2023
  • Tczew - 03.11.2023, pierwotna data 05.11.2023

Każdy koncert dla nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny i - nie inaczej – zaskoczymy Cię po raz kolejny. Zagramy, oczywiście, kawałki z tejże płyty, zagramy największe hiciory. Chcemy też sięgnąć po parę utworów, które rzadziej pojawiały się na setlistach typu Dni Gminy. A które są nam bardzo bliskie z racji srogiego, ostrego charakteru. I... pojawią się też absolutne nowości zapowiadające całkiem nowy materiał! 

Pociśniemy ze sceny pełnym pasmem, bez cenzury, bez kompromisów, z sercem i niewyparzonym jęzorem na dłoni. Rock and rollowo... Razem z nami w poszczególnych miastach młócą kapitalne supporty, zatem dawaj do nas! Drogi

Widzu, Droga Widzko - Niech się Ęci Imię Twoje!

Łydka Grubasa - koncerty akustyczne

W niektórych miastach zagramy akustycznie. I pokażemy, że na pudłach można grać z takim samym ogniem, można powiedzieć tyle samo przez mikrofon i zabawić się równie dobrze, co przy rozkręconych piecach! A w dodatku poczuć unikalny, wyjątkowy, bardzo osobisty kontakt nas, grajków, z Wami, Publicznością. Złapiemy Was za serce i oblejemy dźwiękiem!

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też