Hurt, Septymole, Moongoat -  Inauguracja Akademickiego ROcKU

Hurt, Septymole, Moongoat - Inauguracja Akademickiego ROcKU

Już 2 października zapraszamy do Starego Klasztoru na Inaugurację Akademickiego ROcKU we Wrocławiu! Gwiazdą wieczoru będzie zespół Hurt. Na scenie zobaczymy również wschodzące gwiazdy: Septymole oraz Moongoat. Inauguracja Akademickiego ROcKU bilety na koncert Hurt, Septymole i Moongoat już w sprzedaży!

 

Zespół Hurt czyli autorzy niezapomnianego hitu Załoga G, przywitają powracających z wakacji studentów. Legenda głosi, że wspólne zaśpiewanie piosenki o Bolku i Lolku na początku października gwarantuje udaną sesję...Ile w tym prawdy? Przekonajcie się sami - bilety na koncert Hurt we Wrocławiu już dostępne!

 

Septymole oraz Moongoat to laureaci przeglądu Akademicki ROcK, organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów

 

Jak co roku podczas Inauguracji Akademickiego ROcKU, na studentów czekają ulgowe bilety wstępu, a na barach Starego Klasztoru specjalne studenckie promocje.

 

 pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hurt, Septymole, Moongoat - Inauguracja Akademickiego ROcKU
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/