Dziwna Wiosna

Dziwna Wiosna

SPRAWDŹ BILETY

NOWA DATA Koncert zaplanowany na 27.10.2022 w Gdańsku zostaje przełożony na 4.12.2022, zakupione bilety zachowują ważność w nowym terminie. 

 

Dziwna Wiosna wyruszy w pierwszą ogólnopolską trasę koncertową, promującą planowany na jesień drugi album zespołu. Dziwna Wiosna bilety na koncerty już w sprzedaży.

Dziwna Wiosna koncerty 2022

Jeszcze w tym miesiącu Dziwna Wiosna planuje wydanie pierwszego singla z nadchodzącego albumu, a latem zobaczymy zespół na największych festiwalach muzycznych w Polsce.

 

Wydany w 2021 roku album zespołu Dziwna Wiosna, pod zaskakującym tytułem Dziwna wiosna, podbił serca słuchaczy tak bardzo, że chcą ich usłyszeć i zobaczyć na własne oczy na każdym festiwalu.  Świetne, piękne i brudne piosenki, znakomite, poetyckie teksty, szczerość i naturalność zawsze znajdą odbiorców o wrażliwych sercach. 

 

Takiej nuty dawno nie było w krajowym repertuarze, stąd tęsknota za nie-popem i nie-poprockiem, a czystym, czasem surowym brzmieniem z przejmującym przekazem. 

 

Gitarowe piłowanie, walenie w gary w parze z czasem wykrzyczanymi, czasem wyśpiewanymi emocjami to ich znak rozpoznawczy.

 

Dziwna Wiosna to warszawskie trio grające brudne i piękne rockowe piosenki.  Gitarzysta i wokalista Dawid Karpiuk, perkusista Łukasz Moskal (Brodka, Sister Wood i jeszcze pół Polski) i basista Wojtek Traczyk (Maria Peszek, Gaba Kulka i jeszcze sto pięćdziesiąt jazzowych składów, bo Wojtek najbardziej lubi jazz) zaczęli grać razem w 2018 roku jako Superhuman Like Brando. 

 

Nagrali jedną płytę, która była tak dobra, że nikt o niej nie usłyszał.  Wiosną 2020 roku, kiedy pandemia zamknęła miliardy ludzi w domach i pogrzebała stary świat, postanowili zacząć od nowa. Tak powstała Dziwna Wiosna. 

 

Zaczęli od „Niepewności”, wydanej w sierpniu 2020 piosenki, która jest historią o miłości, z walącym się światem w tle. 

Potem był jeszcze niepokojący „Sen”, przebojowe „Stracone” i „Odejdź” i „Miłość bez końca”. Wszystkie te numery hulały w radiach jak szalone. 

 

W sierpniu 2021 zespół wydał swój debiutancki album, za który otrzymał nominację do Fryderyka. 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dziwna Wiosna
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Dziwna Wiosna BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/