emptygif
Newsletter

Na czasie

hans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023metro-w-buffo
Home Koncerty Rock Amarok + support: The POKS

Amarok + support: The POKS

04-14.10.2023 Wrocław, Łódź, Bydgoszcz i inne

Organizator: Agencja Handlowo-Artystyczna "OSKAR" S.C.

od 60,00 zł
Amarok + support: The POKSBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Wrocław

Amarok + support: The POKS
środa
04.10.2023
19:00

Amarok + support: The POKS

Wrocław, Klub Muzyczny Liverpool

Łódź

Amarok + support: The POKS
czwartek
05.10.2023
19:00

Amarok + support: The POKS

Łódź, Klubopiwiarnia

Bydgoszcz

Amarok + support: The POKS
piątek
06.10.2023
19:00

Amarok + support: The POKS

Bydgoszcz, Centrum Artystyczne Eljazz

Szczecin

Amarok + support: The POKS
sobota
07.10.2023
19:00

Amarok + support: The POKS

Szczecin, SCK NOWA DEKADENCJA

Gdynia

Amarok + support: The POKS
niedziela
08.10.2023
19:00

Amarok + support: The POKS

Gdynia, Podwórko.art / Scena Ucho

Gliwice

Amarok + support: The POKS
sobota
14.10.2023
19:00

Amarok + support: The POKS

Gliwice, Centrum Kultury Victoria

O wydarzeniu

Amarok rusza w jesienną trasę koncertową po Polsce! Już w październiku na scenie pojawi się jeden z najbardziej niekonwencjonalnych i charakterystycznych zespołów rockowych polskiej sceny muzycznej. 

 

Zmiany w wydarzeniach:

  • Bełchatów 12.10.2023 - koncert odwołany

Trasa koncertowa Amarok 

Nowatorskie techniki i łączenie najlepszych elementów różnych gatunków muzycznych to znak rozpoznawczy tej warszawskiej formacji. Ich teksty są nasycone ukrytym sensem i przesłaniami, a ciekawe muzyczne motywy czarują i przyciągają zarówno starych, jak i nowych fanów.

Podczas swojej trasy Amarok będą promowali płytę „Hero”, która została wydana w listopadzie 2021 roku i osiągnęła już ponad 1 000 000 streamów na Spotify!

Gościem specjalnym będzie krakowski zespół The POKS, który w maju tego roku wydał swój debiutancki album „Ja człowiek”. To utalentowana grupa muzyczna, która nie boi się eksperymentować z różnymi gatunkami. Tworzy rock alternatywny inspirowany brytyjską sceną indie, folk oraz islandzkim post-rockiem. Podstawą ich wyrazu jest autentyczność przekazywanych emocji podczas koncertów.

Bilety dostępne w cenie 60 zł (75 zł w dniu koncertu)

O zespole Amarok

Zespół Amarok posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na muzycznym rynku, a ich droga ozdobiona jest sześcioma albumami studyjnymi. Szerszą sławę zyskali jednak dopiero w 2017 roku dzięki wydaniu "Hunt", który nie tylko zapewnił grupie rozgłos w naszym kraju, ale i zdobył uznanie na całym świecie.

W 2019 roku Michał nawiązał owocną współpracę z brytyjskim choreografem Jamesem Wiltonem, co zaowocowało piątym albumem Amaroka zatytułowanym "The Storm".

Rok 2021 przyniósł stabilizację składu zespołu, wraz z dołączeniem Konrada Zielińskiego (perkusja) i wszechstronnego multiinstrumentalisty Kornela Popławskiego. W efekcie narodził się szósty album Amaroka - "Hero", który pojawił się na jesieni 2021 roku.

„Hero” to zbiór nowatorskich, świeżo brzmiących i wyjątkowo przestrzennych kompozycji, o równie mocnej warstwie lirycznej, która zadaje bardzo aktualne pytania dotyczące naszej przyszłości. Klimat panujący w utworach hipnotyzuje od pierwszego odsłuchu i skłania do wielu kolejnych.

Niezwykle wyważona i przepełniona floydowską nostalgią muzyka zabiera słuchaczy w podróż do świata dźwięków, wyczarowanych przez prawdziwych muzycznych szamanów, jakimi niewątpliwie są Michał i Marta Wojtas.

 

.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też