Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Koncerty Pop Mamma Mia - The best of ABBA

Mamma Mia - The best of ABBA

14.09.2024 Wrocław

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Sprawdź bilety
Mamma Mia - The best of ABBABiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

MAMMA MIA - The best of ABBA
sobota
14.09.2024
20:00

MAMMA MIA - The best of ABBA

Wrocław, Stary Klasztor

O wydarzeniu

Miłośników zespołu ABBA i jego kultowych przebojów zapraszamy do Starego Klasztoru na muzyczny wieczór Mamma Mia, czyli The best of to ABBA - bilety już w sprzedaży!

Koncert Mamma Mia - The Best of ABBA we Wrocławiu

ABBA to szwedzki zespół muzyczny grający muzykę pop, założony w 1972 przez Anni-Frid Lyngstad, Benny'ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog. Uważani są za jeden z najbardziej znaczących na rynku oraz kasowych zespołów muzycznych w historii, który sprzedał ponad 300 mln płyt na świecie.

Koncert Mamma Mia - The best of ABBA to wspaniała muzyczna podróż, podczas której zabrzmią takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money czy Knowing Me Knowing You i wiele innych doskonale znanych publiczności hitów.

Koncert z pewnością wywoła u starszych słuchaczy wiele wspomnień z czasów młodości, zaś tym młodszym przybliży twórczość prawdziwej legendy muzyki. Sam koncert będzie hołdem dla tej fenomenalnej formacji muzycznej, która na zawsze pozostanie w naszych sercach. Kreacje w stylu epoki lat 70' mile widziane.

Przebojowy wieczór poprowadzą Nikola Warda, Anna Szul oraz Damian Szewczyk. Wokalistom na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie: Waldemar Maszyński - piano, Aleksander Klewaczew - gitara, Michał Kuźnicki - gitara basowa, Marceli Foltan - perkusja.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też