Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Orcheston - Gromee i Orkiestra Akademii Beethovenowskiej

Orcheston - Gromee i Orkiestra Akademii Beethovenowskiej

Organizator: Prestige MJM

Orcheston - Gromee i Orkiestra Akademii BeethovenowskiejO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

ZMIANA TERMINU Wydarzenie, które miało się odbyć 11 października, zostaje przeniesione na przyszły rok. Zakupione bilety zachowują swoją ważność w nowym terminie.

 

Orcheston po raz trzeci - muzyka dwóch światów znów zabrzmi w Krakowie! Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia 2021 roku w ICE Kraków Congress Centre. Beata Kozidrak, Kayah, Michał Szpak, Reni Jusis, Nick Sinckler, Sara Chmiel i Kasia Dereń to gwiazdy tegorocznej edycji Orchestonu, oryginalnego projektu stworzonego przez Gromeego we współpracy z Prestige MJM. Orcheston bilety na koncert w Krakowie już w sprzedaży.

O projekcie Orcheston

Orcheston to nowatorski projekt muzyczny, przedstawiający historię utworów elektronicznych w aranżacjach orkiestry symfonicznej. Te, jakby się wydawało zupełnie odmienne światy, doskonale łączą się na jednej scenie podczas tego samego koncertu. Wydarzeniu przewodniczył najpopularniejszy polski DJ i producent muzyczny Gromee, a w całość oprawiła Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, której przewodniczy Marcin Klejdysz

 

- Pomysł na Orcheston zrodził się wiele lat temu, teraz to jest spełnienie moich marzeń: elektronika w połączeniu z dużą orkiestrą symfoniczną. Co ważne, wszystko gramy na żywo. Każdy szczegół w tym koncercie jest dopracowany. Każda z tych osób, która jest na scenie daje z siebie to, co ma w sobie najcenniejsze - serce, miłość i pasję do muzyki mówi Gromee.

 

Partnerem Orchestonu jest BUKOVINA Resort, która stała się muzycznym tłem wydarzenia. To właśnie na Podhalu Gromee czerpał energię do kolejnych projektów i nadal to robi! Tamtejsza okolica daje gwarancję kontaktu z naturą, inspiruje, daje przestrzeń do relaksu i tworzenia.

 

Połączenie muzyki elektronicznej i symfonicznej to propozycja dla szerokiej publiczności. Każdy podczas tego koncertu odnajdzie coś dla siebie. Niestandardowy wybór repertuaru stanowi kompilację kilkudziesięciu lat historii muzyki elektronicznej, więc utwory, które będzie można usłyszeć w Krakowie, są największymi hitami minionych lat i dekad.

Orcheston Kraków

Trzecia edycja Orchestonu, podobnie jak dwie pierwsze, opierać się będzie na sprawdzonym przepisie, wymyślonym i opracowanym przez Gromeego – krakowskiego producenta, DJ’a i twórcę największych hitów ostatnich lat. A że było to danie wyborne, nie powinno więc nikogo dziwić, że kolejny raz publiczność zabrana zostanie w magiczny świat hitów elektronicznych, podanych w oryginalny, symfoniczny sposób.

 

Publiczność usłyszy hity takich twórców jak: Avicii, Vangelis, Donna Summer, Depeche Mode, Daft Punk czy Armin Van Buuren. 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też