Na młode wiki obława! - piosenki Jacka Kaczmarskiego w 40. rocznicę stanu wojennego

Na młode wiki obława! - piosenki Jacka Kaczmarskiego w 40. rocznicę stanu wojennego

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie Źródło - piosenki Jacka Kaczmarskiego. Już 10 kwietnia w Starym Klasztorze we Wrocławiu. Jacek Kaczmarski bilety już dostępne. 

Piosenki Jacka Kaczmarskiego we Wrocławiu 

10  kwietnia minie 18. rocznica śmierci największego polskiego barda, Jacka Kaczmarskiego.

Od kilku lat środowisko skupione wokół Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego organizuje specjalny koncert pt. „Źródło” - Przyjaciele Śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu, w którym twórczość barda przypominają jego muzyczni spadkobiercy.

Na rocznicową imprezę zapraszamy 10 kwietnia do Starego Klasztoru.

Na scenie Starego Klasztoru wystąpią:

  • Jacek Bończyk (śpiew, gitara),

  • Mirosław Czyżykiewicz (gitara, śpiew)

  • Hadrian Tabęcki (fortepian) 

Na scenie w Sali Gotyckiej wystąpi również Kwartet Proforma - od lat propagujący twórczość tria Kaczmarski - Gintrowski - Łapiński, znany szerszej publiczności ze wspólnych koncertów z Kazikiem Staszewskim, Iwo Jankowski - laureat głównej nagrody konkursu festiwalu Źródło 2021 oraz laureaci tegorocznej edycji konkurs.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Na młode wiki obława! - piosenki Jacka Kaczmarskiego w 40. rocznicę stanu wojennego
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/