Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana "Z TOBĄ CHCĘ OGLĄDAĆ ŚWIAT"

"Z TOBĄ CHCĘ OGLĄDAĆ ŚWIAT"

25-27.10.2024 Oświęcim, Cieszyn

Organizator: Agencja Artystyczna MUZA

"Z TOBĄ CHCĘ OGLĄDAĆ ŚWIAT"BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Oświęcim

"Z TOBĄ CHCĘ OGLĄDAĆ ŚWIAT"
piątek
25.10.2024
18:30

"Z TOBĄ CHCĘ OGLĄDAĆ ŚWIAT"

Oświęcim, Oświęcimskie Centrum Kultury

Cieszyn

"Z TOBĄ CHCĘ OGLĄDAĆ ŚWIAT"
niedziela
27.10.2024
17:00

"Z TOBĄ CHCĘ OGLĄDAĆ ŚWIAT"

Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza w Cieszynie

O wydarzeniu

Największe przeboje gwiazd polskiej sceny muzycznej w nowych aranżacjach! Koncert Z TOBĄ CHCĘ OGLĄDAĆ ŚWIAT bilety już dostępne.

Z TOBĄ CHCĘ OGLĄDAĆ ŚWIAT program koncertu

W programie koncertu: utwory polskich wykonawców, które na stałe wpisały się na listę największych przebojów.

Usłyszymy piosenki z repertuaru: Wodeckiego, Sośnickiej, Niemena, Majewskiej, Krawczyka, Jantar, Zauchy, zespołu Maanam i innych.

 

Na scenie zobaczymy charyzmatycznych wokalistów, którzy mają już w swoim dorobku udziały w popularnych telewizyjnych programach muzycznych (m.in. The Voice of Poland), nagrody muzyczne i ciekawe wydarzenia, z gwiazdami polskiej sceny: Wiolę Malchar- OryniczAnnę Buczkowską, Daniela Cebulę – Orynicza oraz Kacpra Batora.

Wykonawcom będzie towarzyszyć 11-osobowy zespół instrumentalny pod kierownictwem wybitnego pianisty - Dawida Makosza.

 

Koncert ”Z Tobą chcę oglądać świat”, to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, oraz chwila refleksji nad artystycznym dziedzictwem polskiej piosenki i jej wpływem na kształtowanie  sceny muzycznej. Podczas wydarzenia publiczność będzie miała okazję odkryć, znane i lubiane utwory w nowych aranżacjach.

Będzie to niezapomniana podróż przez różne style muzyczne, od popu, jazzu, rocka po ballady, które wyróżniają się nie tylko pięknem kompozycji, ale także wspaniałymi tekstami wybitnych autorów tekstów.

 

Usłyszymy m.in.: Zacznij od Bacha, Z Tobą chcę oglądać świat, Lubię wracać tam, gdzie byłem, Chałupy welcome to, Jeszcze w zielone gramy, Cykady na Cykladach, Odkryjemy miłość nieznaną, Cest la vie, Nic nie może wiecznie trwać.

 

Pomysłodawcami i realizatorami Koncertu są: Wiola Malchar-Orynicz i Daniel Cebula-Orynicz.

Wykonawcy

Wiola Malchar- Orynicz – aktorka, pedagog, związana od wielu lat z Teatrem Rozrywki w Chorzowie.

Absolwentka Studium Aktorskiego przy Teatrze Śląskim im. S. Wyspiańskiego w Katowicach. W 2011 uzyskała dyplom aktora dramatycznego, przyznawany przez ZASP.

Debiutując w Gliwickim Teatrze Muzycznym, spektaklem „High School Musical” w reż. T. Dutkiewicza, rozpoczęła współpracę z wieloma teatrami w Polsce.

W swoim dorobku posiada nagrania studyjne m.in. z Marcinem Wyrostkiem.

 

Anna Buczkowska – wokalistka, uczestniczka telewizyjnych programów muzycznych: Must be the music, Bitwa na głosy, czy 13.edycji The Voice of Poland oraz międzynarodowego projektu Eireborne (jedyna, polska wokalistka u boku Toby'ego Francisa). Przez 5 lat związana z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, obecnie wokalistka zespołów Carrantuohill (muzyka celtycka) i Your Crush.

Wśród artystów, z którymi współpracowała, są: Andrzej Piaseczny, Adam Makowicz, Lynn Hilary, Toby Francis, Kuba Badach, Majka Jeżowska, Lanberry.

 

Daniel Cebula-Orynicz wokalista, wykładowca akademicki, trener zespołów wokalnych, producent muzyczny.

Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej AM w Katowicach. Doktorant Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Finalista 6. edycji The Voice of Poland oraz laureat Festiwalu Twórczości Niezapomnianych Artystów Polskich ,,Pejzaż bez Ciebie” poświęconej pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Współpracuje m.in. z: Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Filharmonią Zabrzańską, Orkiestrą Em Band. Na swoim koncie ma wspólne projekty muzyczne z: Marcinem Wyrostkiem, Edytą Górniak, Margaret, Natalią Kukulską czy Stanisławem Soyką.

 

Kacper Bator - wokalista, instrumentalista, kompozytor i autor tekstów. Śpiewał u boku m.in.: Grażyny Łobaszewskiej, Mietka Szcześniaka, Anny Gadt, i Roberta Janowskiego Na swoim koncie ma m.in.: Grand Prix w Konkursie ,,Śpiewaj Razem z Nami’’, nagroda jury w konkursie polskiej piosenki lat 60. i 70. ,,Powróćmy do piękna w słowie i muzyce’’, a także udział w koncercie ,,Betlejem w Polsce’’, z towarzyszeniem orkiestry Adama Sztaby . Pracuje nad wydaniem autorskiej płyty.

 

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też