Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

10.05.2024 Łódź

Organizator: Live Concert

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzyBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

RAZ DWA TRZY
piątek
10.05.2024
20:00

RAZ DWA TRZY

Łódź, Klub Wytwórnia

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkową trasę grupy Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy z piosenkami Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy bilety już dostępne.

 

Zmiana daty:

  • Kalisz 23.11.2023 - przeniesiony na 3.02.2024
  • Głogów 25.11.2023 - przeniesiony na 23.03.2024
  • Bełchatów 8.12.2023 - przeniesiony na 9.02.2024

Raz Dwa Trzy trasa Człowiek czasami serce otworzy 

Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski posiedli unikatową umiejętność obserwacji ludzkiej potrzeby bycia kochanym. Koncert złożony z piosenek ich autorstwa nie ma służyć porównaniu ich talentów. To żywe, muzyczne zestawienie odmiennego podejścia do uczuciowych usiłowań podejmowanych przez poszczególne bohaterki i bohaterów tych małych dzieł sztuki. Często - jak to bywa w życiu - przypadkowych sytuacji prowokujących burzliwy wzrost napięcia emocjonalnego przeradzającego się w nagłe, zaskakujące, acz nieuniknione np. zakochanie. Postaci z piosenek potrafią zapaść na „chorobę” miłości tak samo szybko, jak mozolnie i z trudem się odkochiwać. Opisać ulotną wymianę spojrzeń, albo spór między zimnym intelektem, a nagłym porywem serca. Czy to w ogóle możliwe? Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski prawdopodobnie przypuszczali, że nie. Ale jako twórcy niemogący i nieumiejący uwolnić się od wrodzonych talentów wiedzieli, że usiłować trzeba. Opowieść pozornie stara jak świat. „Człowiek czasami serce otworzy…” i dozgonna miłość, albo pasmo uczuciowych nieszczęść gotowe. Albo jedno i drugie.

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też